Dobry telefon do ~350zł

Jaki telefon polecili byście mi do takiej sumy? Ja stawiam na używanego SE w810i. Robi ładne zdjęcia, filmy, mp3 z dobrą jakością itp. A do tego duże możliwości modyfikacji. :twisted: Ja bym brał tego w810i. Niekoniecznie musi być nowy.

A Wy jakie telefony polecacie?

Nokia 3500 C, nowa bardzo fajna. Może nie ma bajerów ale wygodna i dobry ekran ma. Resztę funkcji zobacz w internecie.

Ja polecam k550i sa, go używam i go chwale

Acha, nie no okay, tylko ty george go nie kupuj :wink: W810i będzie lepszy pod każdym względem.

Za tą kasę dostaniesz spokojnie k800i to jest najlepszy wybór :slight_smile:

A może w880i

http://www.allegro.pl/item419832411_son … ancja.html

w810i ma lepszy aparat od w880i.

mam se w810i i na razie nie mam zamiaru go zamieniać na nic innego, aparat robi bardzo dobre fotki, i jakość dzwięku w porównaniu do mp3 firm iriver, iaudio czy sandisk jest nie wiele gorsza a w końcu to telefon a nie mp3, także to jest bardzo dobry wybór !

w810i to b. dobry wybór POLECAM :!: :!: :!: opcja dużego tuningu to super sprawa (tylko żeby miał CID 49 :wink: ) aparat (z nowymi sterami) robi super foty akustyka (także z nowymi sterami) graja czysto i głośno (słuchawki jak i głośniczek), wygodne klawisze można do niego dać tylną obudowe z w800i bądź z k750i - wtedy zyskujesz przydatną zasłone na aparat.

Ponad miesiąc temu zastanawiałem sie co kupić w810i czy k550i no i jestem bardzo zadowolony z fona Pozdro

tyle, że aparat nie będzie się załączał po odsunięciu owej zasłonki [-X Ale fakt, że można tak zrobić.

Za tą cenę kup SE K810i

Z tego wszystkiego raczej wybiore jednak ten w810i. Znam się na SE i o tuningu znam prawie wszytko bo sie już z tym narobiłem. :slight_smile: Dzięki za porady!! Pozdrawiam! :slight_smile:

bierz N91 ! przebija wszystkie walkmany w jakości dźwięku na słuchawkach… nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz o podobnej jakości… a z resztą ma dysk 4gb (ME ma 8gb) no i też ma 2mpx

no funkcje ma dobre, sporo pamięci… ale wygląd tej Nokii moim zdaniem jest po prostu paskudny :?

a jest ~350zł :stuck_out_tongue:

5200

lol

też tak myślę bo ją mam :stuck_out_tongue:

a ja mam athlona x2 i nikomu nie polecam, mam n-gage cls i nie polecam przy takim budżecie (przy 150zł owszem ale nie dlatego że jest mój), miałem 3650 i k300i i nie polecam żadnych…

to że coś macie nie znaczy że jest najlepsze… po prostu nie mieliście nic lepszego w rękach, dlatego tak uważacie :slight_smile: