Dobry telefon, dobra cena - gdzie haczyk?

Witam Postanowiłem zakupić nowy telefon w przystępnym abonamencie i znalazłem taką ofertę ERY

I stąd moje pytanie gdzie tu jest jakiś haczyk bo nie wieżę że za 30 zł abonament i dostaję Sony Ericsona K550i za 1 zł …

Czy ktoś mi powie lub wskaże linkiem wszystko: czyli ceny minut / sms 'ów itp. bo wg. mnie ta oferta to jakaś podejrzana :slight_smile:

Dziękuję za pomoc i wyrozumiałość chrucik :lol:

no coż chyba wszystko sie zgadza ;). Oni tak maja czasem cos dobrego i taniego czasem syf i drogo :(.

a przypadkiem umowa nie jest na 36 miesięcy - sprawdź w salonie ery

Mam dylemat czy wiązać sie z nimi na 24 miesiące to dużo czasu a ty różnie bywa … Miał ktoś może problemy takie z abonamentem w erze ??

Ja mam telefon na abonament w erze już trzeci rok i nienarzekam :slight_smile: 3 lata temu wybrałem ere ze względu na telefon :stuck_out_tongue: - Motorole E398 z której byłem bardzo zadowolony :slight_smile: Teraz mam już inny, bo okers abonamentowy się skończył i dostałem inny telefonik :slight_smile: I mam 120 minut do wszytkich sieci i na stacjonarne i to m isię podoba, bo mam znajomych w różnych sieciach :stuck_out_tongue: