Dobry telefon z mocną baterią


(Jakub Poniatowski) #1

Poszukuję telefonu z mocną baterią...

Dodatkowe rzeczy typu aparat, mp3, są mi obojętne...

Tel. ma kosztować max 250-300zł...


(xyzzyx) #2

Witam. Nie wiem na ile ci pomogę ale moim zdaniem pod tym względem nie do pobicia była trochę antyczna już Nokia-6310i. Na 17 dni mogłem zapomnieć o ładowaniu, a gdy zasygnalizowała słabą baterię jeszcze 2 dni mogłeś na nią liczyć. W komisach idzie trafić, zainwestuj w baterię i nie będziesz żałował. Jedyny minus-zero wodotrysków. Pozdrawiam.


(Miszkurka2000) #3

NOKIA 1200. Mam i nie zamienie na nic innego. POLECAM. Bateria trzyma realnie - podczas normalnego uzywania 14 dni, jest latarka, kalendarz, wyświetlacz mono i czytelny zawsze nawet bez podświetlenia.


(mikber18) #4

hommi ,

zobacz : http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=12&t=219025

pozdrawiam


(Blazejwitowski) #5

ja mam motorole l6. tydzień na baterii to absolutne minimum. nieuzywana wyciąga pod 2 tygodnie. no i ma troche wiecej funkcji niz w/w


(klopas) #6

6310i tylko!

wytrzymuje najwięcej ze wszystkich telefonów (oprócz takich z akumulatorem 5kg :slight_smile: )


(mikber18) #7

klopas , zeby bateria trzymała długo wcale nie musi być ciężka :!:

pozdrawiam


(Jakub Poniatowski) #8

Wolałbym coś z nowego tela... Tel ma starczyć tak jak moja umowa z zetafonie, posiadam takową Nokie 3110c niestety, bardzo ładny telefon, ale baterie trzyma do **** nie oszukujmy się... Pisanie cały dzien smsów z przerwami i trzyma mi jeden dzień trochę za mało... Nie długo dojdą rozmowy... A co myślicie nad Nokią 1600, 2310 ??