Dobry trackball do grafiki (cena bez przesady do 300 zł)

Do grafiki. Kiedyś miałem logitecha z czerwoną kulką. Klawisze z boku dodatkowe. Coś do 300 zł. Może być na kablu.
Bo szukam i czytam i już głupi jestem.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

A kupiłem takie coś, najwyżej oddam. Nie jest to o czym myślałem,ale…opinie są dobre

Przepłaciłeś za Logitech w nazwie :stuck_out_tongue:

Nigdy się nie przejechałem, w głośniki może nie potrafią, ale myszki i myszki są OK. Grzebią w czymś innym ale nie kupuje. To tak ja wybrać lodówkę samsunga a nie Miele.
To są takie rzeczy na które ludzie nie zwracają uwagi przy komputerze.
Nadgarstek, podkładka, fotel klawiatura.
W sensie -a najtańsze, niech będzie.

Mi się w Logitech drogich nie podoba to z czego robią te myszki, szczególnie drogie modele. Mialem MX anyweere 2 i po roku miała odciski dłoni i ro białe, na szarej jakbym wiesz co robił na tą myszkę. Ochyda.

Kupiłem nawet do maca MS-ftu z BT5.0 i takich rzeczy nie ma. Co gorsza nic nie chce tego zmyć z tego Logitecha. Zdziercy. Jeśli chodzi o samą myszkę to fajna nie powiem.

Nie chcę wiedzieć skąd to białe na myszce, ale raz na jakiś czas rozbieram cały sprzęt i czyszczę. Tak extremalnie.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ogólnie mam chaos. ale sprzęt komputerowy to jest u mnie zawsze wylizany. Ma być wygodnie, szybko, cicho, bez stresu.
/ dlatego też nie używam windowsa/
Siadam, pracuję piszę. I raz na jakiś czas poświęcam te 2-3 godziny. Nawet wiatraki rozbieram.
Mogę kupić nowy, ale lubię to.

Pobawię się, i napiszę czy jest sens. Ma być w czwartek.
Bo to na YT to jakieś jaja.

Ogólnie kosmos. Uczę się odruchów od nowa chce się ruszyć myszką. Dopiero godzina, ale już ogarnięte.
Jakość sprzętu 10 na 10 - W tej cenie.

Trzeba mieć czyste ręce, PO 4 godzinach -fotel ustawiony do wysokości, podkładka żelowa .
Niw ma dyskomfortu. Nic nie boli, nic wqrwia. Corel i trochę Photoshopa.
I tak pewnie nauczę się za tydzień. Bo odruch ruszania pozostał.

2-3 dni nie wystarczą, Za tydzień coś napiszę. Niby niedrogo, ale trzeba się przestawić, zapomniałem już