Dobry zakup sprzętu?

Witam. W dniu dzisiejszym dokonalem zakupu sprzetu komputerowego. Pytanie “czy dobrego”. hmm ?

  • procesor Intel i3 3220 3.3Ghz

  • Gigabyte GeForce GTX 650 OC 2GB DDR5

  • płyta MSI Z77a-G43

  • RAM 8GB CORSAIR VENGEANCE DDR3 1600Mhz

  • zasilacz 650 80+ bronze CORSAIR

  • obudowa ZALMAN 11

  • dysk stary sata 2 7200rpm ( stary PC )

  • naped ( ----=--------)

Pojda mi wszystkie gry i programy ? np BF3 badz FC3 na ultra ?

Prosze o opinie kazdej osoby :smiley:

dziekuje , pozdrawiam :*

adam082302 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Płyta pod oc,a procek z zablokowanym mnożnikiem? hmm. Było już brać i5 z nowej serii ivy bridge z wersją K.

Karta graficzna dość słabawa jak na nowy komp, było wziąć już 6870HD która jest szybsza od tego GTX-a. Zapomnij o ultra z AF. Do tego zasilacz niepotrzebnie tak mocny… Trochę nieprzemyślany zestaw, ale nie złom typu gotowiec. Odpalisz wszystkie gry jakie są teraz na rynku ale nie na ultra. A o AF zapomnij więcej jak 4x.

U mnie crysis 3 na 6870 kręconej do 950mhz na high i mssa x2 i v-sync (ten sporo dodaje fps-ów) ma średnio 30-29fps-ów, jak bardzo cięża mapa to potrafi do 20 spaść… A to jak pisałem wysokie a jeszcze są bardzo wysokie parametry to tam mam średnio 17 fps… więc sam sobie odopowiedz czy ci farcry 3 i bf pójdzie.

Gdzie się nauczyłeś takiej metody zakupu?

Pytać się o sprzęt po zakupie…

Czego teraz oczekujesz? Pochwał i oklasków?

adam082302 , kontynuuj tu => wybor-komputera-zestawy-komputerowe-t267420-6915.html