Dobrych kodeków do filmów

jakie byście mi polecicli kodeki do filmów?

x264 Video Codec r611

DivX Play Bundle 6.4

DivX Pro 6.2.5 VFW Codec

ja bym te polecał… :smiley: :mrgreen:

Divix, Xvid, AC3 - i wszystko powinno simgac, nie radze instalowac “codec paków”

bo? masz na myśli np K-lite?? lub coś podobnego?

jeżeli chodzi o codec pack to polecam:

http://m5studio.pl/

dla większości filmów wystarcza;)

Dlaczego ?? !!

Ja mam K-Lite Mega Codec Pack i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi sie żebym nie mógł odtworzyć jakiegoś filmu

no też własnie pytam bo zdziwiła mnie ta odpowiedz ze nie radzi się instalować codec packów.

owszem, moze nie ma problemu w odtwarzaniu filmow lecz jest to ogolnie niezly syf dla kompa i w mojej ocenie Divix, Xvid i AC3 zupelnie wystarczy, po co instalowac kilkadziesiat kodekow z ktorych sie nie korzysta

i nie narzekam! Zdecydowanie polecam tą paczuczkę :slight_smile:

Wole mieć pewność że odtworze każdy plik.

no moze :wink: to wolny kraj, niech kazdy se instaluje co chce, to jest moje zdanie, pozdro!

no to teraz nie wiem co zainstalować…bo zdania są podzielone.

Witam

Mam zainstalowaną paczkę K-lite i nie mam żadnego problemu, mało tego! Mam zainstalowaną kartę TV, a te jak wiadomo strasznie nie lubią “obcych” kodeków, a i tak nie mam problemu. Jednak przyznam rację tym, którzy uważają nadmiar kodeków za zbędne.

Pozdrawiam

no to w takim razie zainstaluje te K-lite. a jaką wersje mi polecicie??

Ja bym polecał K-Lite Codec Pack 2.81 FULL, plus real aternative do rmvb i może jeszcze quick alternative.

ok to w takim razie już zasysam. :slight_smile:

NO i po co ??

W K-Lite Mega Codec Pack masz juz reala i quick time

Ja używam K-Lite, który w sobie sam ma alternative dla reala i qt, i chodzi bez najmniejszych problemów. Chyba że mu się doda inne kodeki, osobne lub też packa wtedy zmułki. A co to śmietnika na hdd, to nie całkiem prawda. Zainstaluj i sam zobacz czy będą Ci odpowiadały.

zainstalowałem tylko k-lite+real i jest OK :mrgreen:

Core 2 Duo trzeba było od razu instalować k-lite mega codec pack ;]

Do tego co masz obecnie dorzuć jeszcze quicktime