Document Viewer i Net Framework - dziwne błędy

Zawsze przy uruchamianiu komputera wyskakuje coś takiego:

a555bc991db0273b.jpg

Jest to dziwne, bo nic takiego nie instalowałem. Gdy kliknę Cancel pasek postępu cofa się, ale od nowa wyskakuje Windows Installer (takie samo okienko wyskakuje przed tym okienkiem, co zrobiłem zrzut). Gdy tam kliknę Cancel, wyskakuje:

932ad93ffc3f8212.jpg

Aby się tego pozbyć, muszę skorzystać z Menedżera zadań i wybrać Zakończ zadanie.

Jak się tego pozbyć??

Nic takiego nie instalowałem

od dawna nie mam net.framework, ale pamiętam, ze w panelu sterowania powinny być programiki do konfigurowania go, w tym

jakiś “wizard”(kreator)do ustawiania uprawnień i w ogóle konfiguracji programów - sprawdż, czy nie ma tam właśnie tego document viewer`a

i usuń lub wyłącz mu start z systemem

Żarty to raczej w specjalnym temacie w Na Luzie

Przeinstalowałem .NET Framework - zainstalowałem wersje 2.0, bo 3.0 nie chciała się zainstalować, ale ciągle jest ten sam błąd. Poza tym osłona dostępowa w Avaście nie włącza się przy uruchamianiu systemu. Sądzę, że to może być z tym związane.

Złączono Posta : 15.04.2007 (Nie) 13:02

Document Viewer to jakiś program związany z urządzeniem wielofunkcyjnym (HP PSC 1410). Niestety gdy włożę płytę po pewnym czasie znowu pokazuje się:

932ad93ffc3f8212.jpg

.

Złączono Posta : 18.04.2007 (Sro) 14:11

Przy uruchamianiu Awasta, gdy wciskam, żeby pominął test pamięci pokazują się takie oto komunikaty:

1a620ae9830730e4m.jpg

i

84e133f5081f48efm.jpg