Dodać do autostartu

Witam. Jak dodać PowerWalker do autostartu, żeby uruchamiał się ze systemem? próbowałem wszystkich sposobów i nie da się. Proszę o pomoc.

Skoro próbowałeś już wszystkiego to co my możemy? :wink:


  1. Wciśnij kombinację klawiszy: Win+R
  2. Wpisz: shell:startup i zatwierdź
  3. W otwartym katalogu utwórz skrót do programu, który ma się uruchamiać z systemem.

Jeszcze znalazłem coś takiego:

  • Wybierz przycisk Start , a następnie wybierz Ustawienia > Aplikacje > Uruchamianie . Upewnij się, każda aplikacja, która ma być uruchamiane przy uruchamianiu systemu, jest Włączona!!!

  • Jeżeli nie widzisz opcji Uruchamianie w Ustawieniach , kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start , wybierz Menedżer zadań , a następnie wybierz kartę Uruchamianie . (Jeżeli nie widzisz karty Uruchamianie , wybierz opcję Więcej szczegółów ). Wybierz aplikację, którą dla której chcesz przeprowadzić zmianę, a następnie opcję Włącz , aby ją uruchamiać wraz z systemem.

Nie ma jej tam.

Czego nie ma? Pisz pełnymi zdaniami.

W Ustawienia > Aplikacje > Uruchamianie

A co się dzieje po wykonaniu mojej instrukcji?

Dodała się do Ustawienia > Aplikacje > Uruchamianie

Ale się nie uruchamia ze system.

Pokaż na zrzucie ekranu czy dobrze utworzyłeś ten skrót oraz czy program jest oznaczony do uruchomienia w miejscu, o którym wspomniał @Astor444

W końcu się udało. Trzeba było dodać wpis do HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run