Dodadkowe kampanie w Warcraft III The Frozen Thorne?

Witam!

Ponieważ jestem fanem BLIZZARDA i uwielbiam wszystkie jego gry, postanowiłem przejść jeszcze raz od dechy do dechy całego W3. Przeszedłem Kampanię Założenie Durataru i pod koniec ww. kampanii pisze, że można pobrać dodatkowe rozdziały do tejże gry. Szukałem trochę ale na próżno. Jeśli znacie jakieś linki to z całą uprzejmością proszę o podanie ich. :slight_smile:

no własnie, mam ten sam problem.

przetrzepałem z każdej strony całego Blizzarda, ale nie ma tam po prostu żadnej kontynuacji która była zapowiadana na zakończeniu gry, a nigdzie nie trafiłem w sklepach na jakieś dodatki tego typu.

więc jeśli ktoś ma odpowiednie linki albo przynajmniej pamięta stronę główną na której można już tego poszukać, to jestem kolejną osobą która o to prosi:)

pozdrawiam

heh :stuck_out_tongue:

Ściągcie sobie najnowszego patcha (tylko uważajcie na wersję językową, jak macie Polską, to ściągajcie patcha o polskiej wersji).

http://warcraft3.battlenet.pl/ftp/

tylko czy napewno ten patch to jest ta kontynuacja co jest zapowiadana na zakończeniu gry? bo jakoś niebardzo mi sie chce nawet te 3,66 zł wydawać na pare łatek poprawiających rzeczy których nawet nie widać w grze

Wystarczy włączyć w menu gry ‘Battlenet’ i tam Ci się zrobi update gry i będziesz miał te kolejne misje :wink:

Ściągnij z tej strony najnowszego patcha (1.21a) i po tym jak go zainstalujesz powinny się dodać dwie dodatkowe części do tej kampanii orków.