Dodaj lub usuń programy (syf)

Witam

Ostatnio odinstalowywałem dużo programów no i zauważyłem że w Panel Sterowania - Dodaj lub usuń programy mam duzo syfu tzn. gry/programy ale nie moge ich odinstalować bo już są odinstalowane a z listy nie moge ich usunąć. I o to moje pytanie: jak usunąć “nieaktywne” programy z listy Dodaj lub usun programy?

Zainstaluj CCleaner i w nim narzędzia i zaznaczasz wpis i usuń wpis i nie masz go

Witam…

Zainstaluj Ten program…

1) Włącz go

2) Kliknij na Zakładke “Narzędzia”

3) Następnie na “Odinstaluj Programy”

4) Wybierz program/grę którego/której nie możesz usunąć

5) I kliknij “Usuń Wpis”

a tak na przyszłość polecam program your uninstaller -w pc formacie był darmowy-

bardzo dobry program do odinstalowywania.ja go używam i nie narzekam, usuwa i przy okazji wyrzuca pozostałości programów z rejestru-czego nie robi systemowy dodaj usuń-

Jeżeli odinstalowałeś programy i chcesz zrobić porządek usuwając po nich zbędne wpisy, to owszem - CCleaner pomoże Ci w tym, ale nie w opcji Narzędzia , a w opcji Problemy - Skanuj, by znaleźć problemy…

Bardziej jednak skutecznym będzie tutaj trialowy wprawdzie, ale przez 30 dni w pełni skuteczny jv16 PowerTools 2006 1.5.2.350

lub ostatni z tej serii darmowy jv16 PowerTools 1.3.0.195.

Programy te pozwolą Ci przeczyścić rejestr usuwając śmieci po odinstalowanych programach, i nie tylko… :slight_smile:

Pozdrawiam

Jeszcze można dodać do tego TuneUp Utilities 2007

Wersja trial ale jest sporo przydatnych aplikacjii Twój problem rozwiążesz tak zarządzanie i kontrola tune up menadżer deinstalacjii zaznaczasz program/gre i klikasz usuń wpis

Program jest po angielsku tu masz spolszczenie