Dodaj/Usuń programy zniknęła znaczna część programów

Jak w temacie. Znikło z tej listy sporo zainstalowanych programów (tzn. działają one, ale jak chciałbym je odinstalować to byłby problem). Nie wiem czy to się zaczęło od tego jak skasowałem z rejestru wartości

HKEY_CLASSES_ROOT\Chrome

oraz HKEY_CLASSES_ROOT\ChromeHTML\open\command\Delegate Execute

bo miałem błąd przy włączaniu Google Chrome - “klasa niezarejestrowana”. Punkt przywracania jest dopiero wczoraj :confused: A dzisiaj sporo robiłem. Da się jakoś rejestr naprawić i ten problem?

Komenda działa w Vista/7 W 8 też powinna. Uruchom cmd jako administrator i wklej :

[Enter]

Sprawdź listę, sprawdź dodaj/usuń programy.

Ewentualnie będzie można wyciągną klucz z gałęzi z punktu przywracania systemu za pomocą ShadowExplorer z folderu Użytkownika musisz wyeksportować plik “ntuser.dat” , musisz użyć czegoś do edycji rejestru offline - np Registrar Registry Manager > File > Open for editing > “ntuser.dat” i eksport całego klucza Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\>>Uninstall<< > przegladnij czy jest OK, czy sa wszystkie programy > import do systemu…

Przywróciłem komputer do poprzedniego stanu, bo tak chyba najprościej było, ale dzięki za post. Mam jeszcze pytanie - nie działa mi harmonogram zadań, bo zamknąłem chyba port 135 w WWDC i czy otworzyć ponownie ten port czy w inny sposób da się to załatwić?

wirus jakis pewnie ;/

WWDC jest programem który spełniał swoją funkcję w systemach 2000/XP/2003 na nowych systemach luki które łatał zamykając określone porty są po prostu nie aktualne.