Dodanie drugiej karty graficznej do zintegrowanego zestawu

Witam.

Nurtuje mnie taka sprawa… Mianowicie mam zitegrowaną kartę graficzną , w internecie wyczytałem że ''podobno ‘’ można zamontować nową kartę do płyty głównej ale też zależy to od modelu płyty. Myślę że tutaj są ludzie którzy się na tym znają i proszę o pomoc ! Pozdrawiam  8)

Przede wszystkim - laptop czy stacjonarny?

Zapomniałem napisać. Laptop oczywiście. 

Oczywiście nie można tego zrobić w przypadku laptopa - nie dołożysz drugiej karty graficznej.

W przypadku części laptopów możliwa jest wymiana procesora graficznego na wydajniejszy z tej samej serii ale najczęściej nie jest to opłacalne i nie jest to możliwe do wykonania w warunkach domowych.

Aha czyli to po prostu bujda … rozumiem , no a jeśli już wymienił bym procesor graficzny, jakaś zmiana będzie? np na obecnym sprzęcie Battlefield 3 mi nie odpali, czy po wymianie procesora będzie możliwość pogrania ? 

Tak czysto hipotetycznie: najprawdopodobniej nie będzie możliwości pogrania.

Są też laptopy z kartą graficzną w postaci modułu który można wymienić ale to raczej rzadkość.

Tu masz więcej na ten temat: http://www.expressit.pl/porady-komputerowe/ile-kosztuje-wymiana-ukladu-bga-w-laptopie-koszt-karty-graficznej-koszt-mostka-polnocnego-itp/