Dodanie nieznanej klawiatury w latpopie HP


(Eleks) #1

Witam serdecznie!

Moja siostra ma dość niespotykany problem ze swoim laptopem - HP Compaq 6720s. Otóż przy każdym uruchomieniu systemu wyskakuje monit o błedzie krytycznym podczas instalowania klawiatury, która niby wykrywa jako nowe urządzenie... Wygląda to tak :

http://img55.imageshack.us/my.php?image=problemwu4.jpg. Problem w tym, że nikt nie podłączał żadnego nowego urządzenia a klawiatura działa jak najbardziej poprawnie, łącznie z wszystkimi klawiszami i funkcjami ( przypominam że to laptop ).

Ta 'nowa' wykrywana jest w klawiaturach - ale po błędzie pojawia się jako 'nieznane urządzenie' i co ciekawe wcale nie ma przy niej wykrzyknika...

Obrazują to kolejne screeny - > http://img217.imageshack.us/my.php?imag ... em1ph9.jpg

Szczegóły sterownika 'nieznanego urządzenia' : http://img55.imageshack.us/my.php?image=problem2gz4.jpg

I nie wiem co jest grane ... oczywiście nie pozostałem bierny w działaniu. Próbowałem przeinstalować sterowniki ( podejrzewam, że to właśnie w nich gdzieś tkwi problem). Nic nie pomogło. Oczywiście jak odinstalowałem obie klawiatury to po restarcie jedna zainstalowała się sama elegancko, a z drugą ten sam błąd.

Ale moja pytanie brzmi : Z jaką w ogóle drugą ? poza tym próbowałem rozgryźć to z jakąś aplikacją startową podczas systemu ale niczego się nie doszukałem...

Problem może nie przeszkadza jakoś bardzo, ale z pewnością ogromnie denerwuje, bo z każdym uruchomieniem wyskakuje to okienko, że coś jest nie tak .\Przyznam szczerze, że już nie mam siły do tego. Zasięgnąłem rady u kolegi studiującego informatykę. On sprawdził dokładnie to samo co ja... I też nie zna przyczyny, wspomniał, że być może ma to związek z SP3... Nie mam pojęcia. Aha dodam jeszcze, że problem wystąpił tak znienacka, ale wcześniej odinstalowywałem bodajże HP Quick Launch Button, problem się pojawił więc zainstalowałem ponownie ale problem został... Może to mieć coś wspólnego ? Może zalega jakiś stary sterownik? Głów się tu człowieku ...Proszę więc Was o pomoc - może ktoś spotkał się z czymś podobnym.

Wklejam logi - może ktoś z Was się czegoś w nich doszuka :

Hijack This - http://www.wklejto.pl/12081

Combofix - http://www.wklejto.pl/12082

Z góry dziękuję za pomoc, nie obrażę się nawet za najbanalniejsze rady :wink:

System Windows XP Prof + SP3


(huber2t) #2

W logach nic nie widze


(Eleks) #3

Rozumiem. A może to być wina sterowników, które powiedzmy zostałyby gdzieś w systemie ? Jak tak to jak dokładnie je odinstalować ( czyściłem kompa Ccleanerem już przy okazji ) ? albo jakoś inaczej poradzić sobie z tym problemem ?

Bo jeśli nikt nic nie wie to pozostaje mi format :/...