Dodanie nowej opcji do forum

Nie wiem czy jest to wykonywalne ale chyba tak gdyż np. na forum matraxa jest taka opcja

Chodzi mi o dodanie jednej opcji na forum która moze sie niektórym przydac.

Chodzi mi o dodanie opcji która będzie informowała o odpowiedzi w temacie (subskrycja) nawet w temacie w którym nie napisaliśmy. Aby było w okienku obserwuj temat.

Wiem iż jest coś takiego jak ulubione w przeglądarce ale czasami jak sie obserwuje więcej topiców to jest to troszke męczące.

Mam nadzieję iz rozumiecie o co mi chodzi 8)

ja nie rozumiem :?

aju a widziałeś ten magiczny napis pod okienkiem Szybka odpowiedź :smiley: po lewej stronie :smiley:

duch nie zrozumiałes ale nie martw się ja tez nie, ale to tez nie o to chodziło :roll:

chociaz :x

Czy to nie spełnia takiej funkcji ? :roll:

schowek011ow.jpg

Ta opcja “Śledż odpowiedzi w temacie” wg mnie idealnie pasuje do opisu aju

Zamiast pisać zbędne posty - najpierw przeczytajcie ze zrozumienie

Upss…Dopiero teraz zauważyłam, że użycie tej opcji wymaga napisania posta :smiley: :stuck_out_tongue:

Subskrypcja rzeczywiście może się przydać, ale to już do…

Przecież macie pod każdym postem.

Śledź odpowiedzi w tym temacie

Instalować moda o którym mówisz nie zamierzam. 8)

Ta odpowiedź właściwie kończy rozważania nad propozycją aju :?

A właśnie mi się tak pomyślało, że miło by było …gdyby można tak było sobie śledzić dowolne tematy. Co więcej, żeby informacja taka była przedstawiana np. w podobnej postaci:

Profil Nie masz nowych wiadomości Sledzone tematy: 3 Wyloguj [xxx] gdzie po kliknięciu w wiadomy link otwierała by się lista z linkami do rzeczonych tematów, wraz z oznaczeniem statusu i możliwością usunięcia śledzenia wybranych…

kolor cyferki mógł by sygnalizować zmiany w statusie…

Ech…to tylko takie marzenia sciętej głowy :smiley:

ehhhhhhh i to by było na tyle, a szkoda

Ale adpawl nie zamierze nieczego nie instalować :smiley: To lazikar tak napisał :x