Dodanie utworu mp3 do listy przebojów na forum

Witam,

mam na forum listę przebojów http://www.konsum.cba.pl/charts.php?action=list w której chciałbym umieścić swoje utwory do których posiadam prawa autorskie.

Większość z tych utworów już mam wgrane na wrzuta.pl , ale jak dodaje te linki do tej listy odtwarzania to nie po kliknięciu na Play nie odtwarza , z tego co wiem to wrzuta.pl tak zmodyfikowała się żeby takie właśnie rzeczy nie były możliwe.

Jedynie co mi zostaje to przeniesienie sowich utworów na inny serwis , ale właśnie na jaki żeby to działało , bo testuje różne serwisy i nie działa.

Zostawiam ogólny dostęp do listy przebojów w celu testu żeby zainteresowana osoba mogła sprawdzić czy jego link/rada będzie działać , oraz zostawiałem jeden link testowy działający który znajduje się na moim serwerze , wiem ze mogłbym te pliki umiescić na moim serwerze , ale to nie wchodzi w grę bo to zżera transfer i miejsce na dysku.

Na większości darmowych serwerów w ogóle nie można umieszczać plików mp3 czy wideo i chyba sam sobie odpowiedziałeś dlaczego: “bo to zżera transfer i miejsce na dysku.”

A co to ma w ogóle do mojego problemu ?

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem i całą treść , a nie tylko po łebkach.

Ja tylko zacytowałem Ciebie czyli to co sam napisałeś.

Przyznaję, że takie teksty trudno mi zrozumieć:

Wydaje mi że szukasz serwera na którym chcesz umieścić swoje pliki lub innych internautów i które będą odtwarzane na Twojej stronie, ale być może się mylę choć czytałem kilka razy.

floyd ,

Nie pisz już w tym temacie , nie masz wiedzy na ten temat to po co w ogóle piszesz tu?

Zresztą jakbyś był na tyle obrotny to byś klinął na link który umieściłem i byś wiedział o co chodzi jeżeli taki dla ciebie jest nie zrozumiały ten tekst co napisałem.Kolejne twoje bezsensowne wypowiedzi będe zgłaszał .