Dodatek deshaker w virtualdubie nie działa

Cześć, od pewnego czasu pracuje nad filmem, w którym sporo jest drgających ujęć. w Celu stabilizacji obrazu postanowiłem użyć virtualduba z dodatkiem deshaker. Robię wszystko dokładnie tak samo jak ten koleś

z wyjątkiem tego, że mam virtualduba 1.9.11 i deshakera 3.0, nie 2.4 (sprawdzałem kilka wersji i chyba nie ma to znaczenia). Kiedy klikam play 0 na dole, to oba obrazy ciemnieją i nic się nie dzieje, z wyjątkiem tego, że na prawym obrazie, na dole pojawia się żółty pasek z napisem "no previous frame to match on". Kiedy włączam status window, to rendering status ani drgnie. Dodam, że film jest w formacie avi, ten, na którym testowałem vd trwa kilka sekund. Jeśli ktoś miał podobny problem i ktoś mu pomógł albo w jakiś sposób sam go rozwiązał, to proszę o pomoc. Pozdrawiam

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Ponadto proszę o odczytanie wiadomości PW, którą Ci wysłałem oraz o szybką odpowiedź na nią.