Dodatek do Chrome (autoukrywanie paska zakładek)

Spotkał ktoś może dodatek do Chrome, który automatycznie ukrywałby pasek zakładek?
Chodzi o to, żeby po najechaniu kursorem w miejsce gdzie jest ukryty - pojawiał się.
Chrome wywaliło grube karty i mając jeszcze dodatkowo pasek z zakładkami w lapku, po prostu jest mało miejsca.
W Firefoxie można zakładki przeciągać też na belkę z adresem, co też rozwiązałoby problem, ale nie ma takiej możliwości w Chrome.
Ciągłe wyłączanie i włączanie, czy też otwieranie z menu jest uciążliwe, a autoukrywanie rozwiązałoby problem.

Kiedyś był skrypt do AutoHotkey, dodatek raczej nie ma API do dynamicznego ukrywania jak nie jesteś na obszarze interfejsu (a na obszarze stron WWW). No chyba że chcesz w HTML mieć doklejone zakładki do otwartych stron, takie to będą.

https://www.autohotkey.com/boards/viewtopic.php?t=66320

Ale trochę stary, może już za bardzo przebudowano Chromium. U mnie jest milion skakań po uruchomieniu.

A skróty klawisze ? ja w Vivaldi mam skrót do tego ale ostatnio tak pozmieniałem że wogóle nie potrzebuje ani paska zakładek ani paska adresu… używam szybkiego polecania

Dziala na zasadzie paska wyszukiwania w menu start.
Quick Commands
wciskam f2 i po wpisaniu 2-3 liter mam tą zakładkę którą chce albo wpisuje pełną stronę i na nią po prostu wchodzę.

To może robić i AutoHotkey by nie używać klawiatury, tyle że trzeba by odświeżyć kod z 2019 pod Chrome 80/81 lub Windows 10 build 1909 (jedno z dwóch pewnie robi zgrzyt jak się używa stabilnej wersji 1.1.32.X AHK).

Nie, skróty klawiszowe mnie nie interesują.
Myślałem, że jest gotowy jakiś dodatek, który to potrafi.
AutoHotkey jak piszesz nie działa.
No nic, dzięki za odpowiedzi.

1 polubienie

Neater Bookmarks


Jest ikonka na pasku, otwiera wysuwany panel, po kliknięciu ulubionego linku panel chowa się, jak przed wiekami w każdej przeglądarce.

Dzięki, ale to nie to samo.
Dziwi mnie, że tyle jest dodatków modyfikujących zakładki, a nikt nie zrobił prostego autoukrywania paska.

Bo pewnie społeczność programistów nie ma ochoty lub implementacje api randomów są za słabe / dziurawe.

Kiedyś było można z tego co widzę w necie w about:flags ustawić autoukrywanie paska adresu, więc jakieś takie podobne funkcje były już dostępne w samej przeglądarce, ale teraz już nawet tej pozycji nie ma.