Dodatek do FF by zapisywał pobierany plik jako "cache"

Siema, jako iż ostatnio mam problemy z internetem, często wywala, to gdy pobieram jakiś plik większy to po tym jak rozłączy internet musze pobierać go od nowa - i tak w kółko ;v. Wiecie może czy jest jakiś dodatek by było to podobnie jak w chrome czyli żeby po wznowieniu pobierania, pobierało od momentu gdzie “skończło”. Mam FF Quantum wersja 58.0.2
Jeżeli zły dział sorki, ale przejrzałem i myślę, że tu jest najlepiej :wink:
Dzięki za pomoc,
Pyrol.

Ja bym się “pochylił” nad działaniem internetu . Lepiej zlikwidować przyczynę niż ciągle walczyć z objawami .

Nie mogę za bardzo do nich zadzwonić bo do 16 tylko a nie wiem czy też to nie może być wina routera, bo dzieje sie tak zazwyczaj jak oglądam YT (nie zdąże obejrzeć minuty a już wyłącza, a tak to ok.). Ale dodatek też może się przydać :wink:

To w routerze przypisz IP do MAC i ustaw czas przydzielenia adresu IP na 2880 min = 2 dni .

Tak zawsze ustwawiam, więc wątpie, że to wina tego - jak dam rady to przedzwonie albo pójdę do nich.

A pliki to się pobiera programami - dawniej był FlashGet, nie wiem co teraz jest popularne na Windows. Poszukaj i poczytaj albo pobierz starą wersję FlashGet z FileHippo.