Dodatek do gry nie wykrywa gry podstawowej

jak wyżej.

chodzi dokładnie o to że mam zainstalowaną podstawową gre na dysku C a gdy chce zainstalować dodatek do niej to w menu instalacyjnym pisze że nie wykryto gry podstawowej. otóż mam 2 dyski C(tu jest ta gra) i D (tu jest windows) podejrzewam, że płyta ma gdzieś zakodowane żeby automatycznie sprawdzać czy nie ma gry podstawowej na dysku D gdzie jej nie ma.

ta gra to Warcraft 3 a reinstalka nie wchodzi w gre bo dysk D ma mało miejsca i jest przeznaczony tylko dla windy.

Macie jakieś pomysł, co zrobić żeby dodatek widział gre podstawową ?

Może dodatek nie pasuje do tej wersji gry,to że płyta ma zakodowane żeby szukać gry na D jest mało prawdopodobne,przecież nie ma musu aby mieć dysk podzielony na partycje czy mieć drugi dysk.

na pewno pasuje. Gra W3 Reign of chaos jest zainstalowana poprawnie, ma też tą samą wersje językową co dodatek. Ściągnołem nawet obraz iso z netu, wypaliłem i nadal ten sam błąd. Nie wiem dlaczego nie widzi podstawowej wersji ;/

Pewnie jakbyś kupił obie a nie ściągał z netu to by było OK

obraz iso z netu dla sprawdzenia czy taka możliwość wchodzi w gre :stuck_out_tongue: a obie gierki mam kupione i oryginalne ^^ tylko coś jedna drugiej nie wykrywa