Dodatek do obsługi RSS - Firefox

Poszukuje wtyczki do synchronizacji RSS pomiędzy komputerami. Opcjonalnie może być wtyczka do chrome albo jakiś program windowsowy.

Jak się zalogujesz do FF to wszędzie masz to samo, a wtyczek to pełno:
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/search/?q=rss

Mnie się wydaje, że chodzi mu aby wtyczka RSS się synchronizowała co przeczytał itp pomiędzy urządzeniami.

Jak ogląda zajawki w osobnej karcie to częściowo pomaga synchronizacja historii Firefox (dodatek generuje ładny spis i on osobno otwiera pełnoprawna stronę). Niby są fani dynamicznych folderów gdzie mieści się tylko tytuł i ewentualnie dwa zdania w chmurce „title” (I być może dodatek robi małą bazę bez podpierania się API do przeglądania historii).

Jak musi być kompatybilne z innym systemem synchronizacji przeglądarki (Edge/Vivaldi/Chrome) to lepiej niby wyszukać kobyłę multiplaformową.

Czy o coś takiego chodzi?

Przecież pisze wyraźnie nie czytnik RSS tylko wtyczka lub program żeby synchronizowało RSS pomiedzy 2 komputerami bez obrazy ale prosze czytać ze zrozumiem

Ta wtyczka ma opcję eksportu i importu. Radzę w ogóle czytać.

Ale to niewygodne, musiałby wrzucać za każdym razem jej dane w chmurę i uaktualniać ręcznie.

Raczej twórcy nie zrobili tego jak w Stylus, że idzie podpiąć konto Dropbox i sprawa multiplafromowości Gecko (Firefox) <-> Blink (Chromium) załatwiona.

FF nie obsługuje już RSS czy Atom. Trzeba mieć rozszerzenie do tej funkcji…
FF to rozszerzenie poleca.

Jakie ma funkcje?

2021-08-31 00.49.18 addons.mozilla.org 039288ddb905

Chcesz dyskutować? To z FF i autorami tego dodatku dyskutuj. Nie ze mną.
Autor postu @pawel2k szuka wtyczki a nie odpowiedzi ze gdzieś wtyczek jest pełno i co komuś się wydaje o co mu chodzi oraz jakie zajawki ogląda.