Dodatek do oczyszczania linków z fb?

@krystian3w W sumie już nie używam AdGuarda, ale może to sprawdzę, dzięki :slight_smile:

Włączyłam AdGuard, aktywowałam tryb niewidzialności, ale niestety nie ma fbclid w tym polu :frowning:
Jest tam tylko:
utm_source,utm_medium,utm_term,utm_campaign,utm_content,utm_name,utm_cid,utm_reader,utm_viz_id,utm_pubreferrer,utm_swu,utm_referrer,utm_social,utm_social-type,utm_place,utm_userid,utm_channel,fb_action_ids,fb_action_types,fb_ref,fb_source,

Sprawdź czy zadziała jak dopiszesz fbclid za ostatnim przecinkiem.

Potem poczekaj niby 30-60 sekund i odśwież grupę z aukcjami “kupujemy złom za darmo”.

Jak nie zadziała to dopisz po nim przecinek, znów poczekaj i odśwież FB.


Nie zniknie to AdGuard znowu możesz wywalić.

:open_mouth: Nie wiem o co chodzi z jakimś złomem, ale dopisałam to fbclid i nic to nie zmieniło :frowning:
No trudno, będę po prostu kasować tą końcówkę po skopiowaniu i wklejeniu odnośnika, zanim go wyślę. Teraz przynajmniej nie jest taki okropny jak na początku

A jeśli chodzi o ten pasek dodatków, to jednak winna aktualizacja. Po prostu to zmienili i teraz zamiast strzałki do wydłużania paska trzeba klikać na ikonę rozszerzeń i tam klikać w pinezkę obok wybranej ikonki aby pojawiła się na pasku

A to zmienili na to co jest od Chrome 86, ikonki na liście i pinezka dla “ważnych”.

:rofl:

Fix: https://www.howtogeek.com/683099/how-to-pin-and-unpin-extensions-from-the-chrome-toolbar/

TL;DR:

chrome://flags/#extensions-toolbar-menu

może ruszy w Slimjet :pray: :prayer_beads:

1 polubienie

To samo jest w Cent browser, którego używam obecnie jako dodatkowej. Slimjeta używałem parę lat temu. Czyli możliwe, że teraz tak jest w większości przeglądarek opartych na Chromium lub Chrome.

1 polubienie


Co do allegro, to Twój link wygląda tak:
https://allegro.pl/oferta/grzejnik-kwarcowy-maltec-800w-promiennik-farelka-10006232917
Dodatek spoko na FB, nawet…

@Bogdan_G Przecież pisałam już na początku, że testowałam ten dodatek i nie działał u mnie. A jak wygląda czysty link, też podawałam w pierwszym poście

2 polubienia