Dodatek do powiększania obrazów na fb?

Czy istnieje jakiś dodatek do Chrome, który skutecznie powiększa obrazki na Facebooku i Messengerze? Nie chodzi mi o efekt lupy, tylko pokazywanie faktycznie większego rozmiaru, gdy jest dostępny. Wypróbowałam już 2 (Imagus i Ustaw Zoom+ ), ale obydwa powiększają tylko niektóre, nieliczne zdjęcia, a innych nie chcą :frowning:

Bo tej wielkości są umieszczone na stronie, jak chcesz powiększyć to ściągnij i sobie powiększ np.IrfanView

Nie, nie są. Po kliknięciu w obraz otwiera się w prawdziwych wymiarach, które są zdecydowanie większe. Po prostu dodatki nie powiększają miniatur. I zdecydowanie nie chcę powiększać powyżej rzeczywistych rozmiarów - pisałam, że nie interesuje mnie efekt lupy. Zależy mi tylko na podglądzie w rzeczywistych rozmiarach, zamiast miniatury.
Zauważyłam, że Imagus radzi sobie lepiej, ale i tak dość słabo :frowning:

Jak robisz podgląd w takim samym obszarze jak miniaturka to raczej to się mija z celem (monitor nie z rodzaju rentina by wczuć różnice).

I raczej na smartfonie nie używasz Kiwi/Lemura/Yandex by instalować w nich „Imagus/Zoom+” gdy Firefox Mobile też be(…).

@krystian3w nie rozumiem? Miniatura ma np. wymiary ok. 100 x 150px, a ekran mam 1600 x 900px. Jeśli oryginalny obraz jest większy, to po prostu powinien być powiększony do wielkości okna przeglądarki, a jeśli ma np. 600 x 800px, to do tych rozmiarów, i tak działają te dodatki. Kiedyś działały dużo sprawniej, ale później coś pozmieniali na fb i teraz niestety powiększają tylko jakąś 1/4 obrazów, a na innych w ogóle nie działają. To samo zresztą w wynikach wyszukiwania grafiki google - powiększa tylko jakieś 30% obrazów, a innych nie rusza :frowning:

Na jakim smartfonie? Pytam o dodatek do przeglądarki Chrome pod Windows na laptopie

Mnie chodzi, że w ramach środkowej kolumny nie ma sensu podmiana na żywca z 800x600 na wrzucone przez kogoś 12 Mpix (Bo np. Mecie wysi sens zmniejszania o 10 Mpix).

Po drugie taka podmiana spowolni pewnie stronę jak obraz nie ładuje się w maksymalnie 1 sekundę.

Ja chcę po prostu widzieć pełen rozmiar zamiast miniatury, o ile oryginalny obraz nie przekracza wielkości okna przeglądarki. Jeśli przekracza, to oczywiście wtedy pomniejszony tak, aby się w tym oknie zmieścił. Chodzi mi o to, żebym nie musiała tego obrazu otwierać w nowej karcie, aby go zobaczyć, bo np. na Messengerze jest to strasznie upierdliwe i długo się ładuje.
Kiedyś te dodatki do powiększania obrazów naprawdę świetnie się sprawdzały i pokazywały też obrazy, kiedy w poście był tylko sam link. Wystarczyło najechać kursorem na odnośnik i błyskawicznie pokazywał się obraz z tego linka. Naprawdę bardzo to przyspieszało przeglądanie. A teraz nie wiem dlaczego tak słabo działają