Dodatek do przeglądarki, który zamknie karty i skopiuje odnośniki do nich

Szukam dodatku do chromowatych, który zamknie wszystkie karty po prawej od aktywnej i jednocześnie skopiuje do schowka odnośniki do tych zamkniętych stron. Ostatecznie może zamykać wszystkie karty poza przypiętymi albo tylko kopiować odnośniki do wszystkich kart po prawej od aktywnej, ew. w ogóle do wszystkich. Nie wiem nawet, jak czegoś takiego szukać. Ważne, aby wymagało to jak najmniejszej ilości kliknięć

W zasadzie 2 dodatki:

Pozwoli Ci na ustawienie odpowiednich skrótów klawiaturowych do zamykania kart.

Dodatek z opcją kopiowania adresów otwartych kart do schowka.

1 polubienie

To mi niepotrzebne, poza tym zależy mi na jednym dodatku, bo już ich jest zbyt wiele.

To nie będzie działać jak Freeztab? Mi zależy najbardziej na błyskawicznym skopiowaniu adresów do schowka jednym kliknięciem, bez przeklikiwania się przez jakieś menu i zaznaczania/wybierania czegokolwiek. Samo zapisywanie tych kart nie jest mi potrzebne.
Aczkolwiek jeśli ten dodatek działa tak, jak wcześniej działał Freeztab, zanim autor go „ulepszył”, to sobie przetestuję :slight_smile:

Niby oni mają starsze wersje.

Strzelam, że ostatnia dobra to v1.9.0 i będzie raczej w MV2.

Niby nawet na serwerze Google został plik lub nie da się usuwać jak w sklepie Moz://a.

Stara instrukcja: How to Install Older version of Chrome Extensions · GitHub

Potem zostaje śledzić czy Slimjet będzie naśladował Vivalid, Barve gdy Google ostatecznie wytnie z Chromium MV2 lub instalację ręczną. Na końcu czy stary kod dodatku lub MV2 źle portowane będzie negatywnie wpływał na nowsze Chromium (poprawki kodu dodatku na granicy legalności).

1 polubienie

Tak, to na pewno będzie v.1.9.0, ale jest to plik CRX.
A nie znikną mi zapisane strony po zmianie na starszą wersję?
Może da się je jakoś zapisać na dysku? Nie wiem jak to zrobić, mam tych stron bardzo dużo :frowning:
Tak to wygląda: https://i.ibb.co/HtHKCND/2023-11-01-121936.png - nie wiem, w którym pliku te strony są zapisane?

Pewnie w innym pliku niż te co w crx/zip - aktualizacja mogła by wtedy wywalać je ludziom co uaktualnienie, to może być też jakiś format bazy danych w zupełnie innym katalogu.

I raczej dodatek i tak dostanie nowe „ID”, więc nie powinien dać rady nadpisać plików nowszej wersji MV3 - na pewno wywaliłbym ten caly fingerpint z wersji 1.9.0 jak też go ma (w 2.0.4 go zostaw).

1 polubienie

Nie ma. A co ten plik robi?
Czyli ta stara wersja zainstaluje się obok nowej? Tej nowej nie trzeba najpierw usunąć?