Dodatek powiększający obrazki dla Chrome

Szukam działającego dodatku, który powiększa obrazy po najechaniu kursorem. Zepsuł mi się profil w Slimjet i przeniosłam się na nowy. Zainstalowałam Hover Zoom+, który miałam na starym profilu i niestety w ogóle nie działa :frowning: Dziwne, bo na tym starym profilu działa, chociaż zdarzało mu się czasami chwilowo nie działać. Sprawdzałam ustawienia i są dokładnie takie same jak na starym profilu, wersja Slimjet też ta sama. Różnica jedynie w tym, że na nowym profilu nie zainstalowałam jeszcze wszystkich dodatków i zamiast Stylish zainstalowałam Stylus. Jednak wyłączenie Stylus wcale nie pomaga, więc raczej to nie jego wina. Nie wiem o co chodzi ale bardzo zależy mi na tym powiększaniu. Może ktoś ma coś sprawdzonego, co na pewno zadziała?

Imagus bardzo dobre narzędie,jest w sklepie Chrome web store

1 polubienie

@rysryt - dziękuję, działa :slight_smile: Nie wiem dlaczego ten dodatek w ogóle nie pojawiał się w wynikach wyszukiwania, kiedy wpisywałam w wyszukiwarkę Chrome web store “zoom images”…

Ech, niestety i już przestał ten dodatek działać, a był taki super :’( Na Facebooku wciąż się sprawdza, ale z powiększaniem miniatur wyników wyszukiwania Google już w ogóle sobie nie radzi, a niestety, tu go najczęściej bym potrzebowała. Porada autora, aby zezwolić w ustawieniach witryny na pobieranie automatyczne jest bezużyteczna. Czekałam w nadziei, że naprawi ten problem, ale minęło już trochę czasu i nadal nie działa…
Także ponawiam prośbę. Czy istnieje skuteczny dodatek?

Halo? Nikt nic nie wie? Naprawdę bardzo mi brakuje takiego dodatku. Przeglądanie grafiki Google bez tego jest bardzo niewygodne :frowning:
A może chociaż poleci ktoś jakieś fajne wyszukiwarki obrazów, gdzie ten Imagus jeszcze działa? Tak żeby miały dużo ustawień, np. wyszukiwanie wg wymiarów (duże, średnie itd.), orientacji (pozioma, pionowa) itp.
@Edycja:
W Yandex Images powiększanie działa, ale nie widzę tam możliwości zmiany języka na polski i jak wpiszę np. “pies” to mi wyskakują ciasta :confused: Szukałam w Google, ale wszelkie porady odnośnie zmiany języka dotyczą przeglądarki, nie wyszukiwarki :frowning:

Teraz już nawet na Facebooku nie chce działać ten Imagus. Powiększa tylko niektóre, nieliczne obrazy :frowning: