Dodatek Service Pack 1 dla systemów Windows 7

witam instalka zajmuje 2GB format iso.

ludzie piszą że pobierają service pack np na 64 bitowy system na stronie microsoft co zajmuje ok 800 MB,

Pytam się:

niby gdzie? szukam i nie ma, jest dostępny service pack tak jak powyżej napisałem tylko w rozmiarze 2 GB, :o

Jest dostępny dla na razie tylko dla subskrybentów licencji MSDN i Technet Plus. Dla wszystkich będzie dostępny przez Windows Update już niebawem

Przez Windows Update nie możesz pociągnąć??

Po pierwsze: jesteś bardzo niegrzeczny

Po drugie:

http://www.dobreprogramy.pl/Service-Pac … 23307.html

i sobie poczytaj

“Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dodatek Service Pack 1 dla Windows 7 i Windows Server 2008 R2 jest już dostępny do pobrania. Wkrótce powinien pojawić się także w usłudze Windows Update.”

“Warto zauważyć, że udostępniony dziś Service Pack 1 dla Windows 7 nie jest niczym nowym. Od 16 lutego mają do niego dostęp posiadacze subskrypcji TechNet i MSDN. Dodatek Service Pack 1 dla Windows 7 można pobrać za pośrednictwem Windows Update lub bezpośrednio z naszego portalu, z działu PROGRAMY -> Dodatki -> Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń.”

cienki mam net i długo zajmie… wolał bym cały plik

Jeśli masz instalowane aktualizacje na bieżąco to to będzie ok.88MB do pobrania (u mnie tyle było).

a jak zainstalowałem service…1 RC?

jak to wygląda?

U mnie właśnie się pobiera z WU - jedynie 62MB. Wynika z tego, że nie ma sensu się spieszyć aby pobierać całą instalkę lub ISO.

ok, wydaje mi sie że faktycznie masz rację, nie ma sensu,

Jeżeli instalowałeś SP1 RC to przed instalacją finalnej wersji musisz go odinstalować. A co do pobierania SP ze stron Microsoftu można pobrać zarówno obraz iso jak i odpowiednie wersje czyli x86 i x64:

http://www.microsoft.com/downloads/en/d … 4bJQ%3d%3d

Chociaż i tak najlepszym rozwiązaniem jest instalacja poprzez WU.

537 MB 32bity

903,2 MB 64bity

to w wersli polskiej?

Co to jest co podał rgabrysiak , szczególnie dwie ostatnie pozycje? Czy to SP1 dla x86 bądź x64? Jaka wersja językowa? Czy w takim razie nie ma konieczności pobierania .iso 2GB?

Przechwytywanie_.JPG

na pewno nie, ale nie wiem czy to wersje w polskiej wersji

groldominika , wejdź na Windows Update, wyszuka Ci najodpowiedniejszą wersję dla Twojego systemu zainstaluje i po kłopocie. Czy Wy nie macie większych problemów?

No właśnie jest problem ma w domu 4 komputery z Win 7 Home Premium i zamist pobierać ciągle te same aktualizacje przez WU to mogłabym pobrać jeden plik i ręcznie uruchomić aktualizację. Czyż tak nie lepiej? Dla tego pytam się co to.

Są 4 aktualizacje 88,7 MB w tym SP1. Zależy czy na bieżąco instalowałeś aktualizacje czy nie, bo jeżeli nie to więcej waży SP1 :slight_smile:

ISO - 2 GB, inne opcje kilkaset MB (nie wiesz do tego, który plik)

WU - kilkadziesiąt MB (w niektórych sytuacjach trochę więcej)

Zamiast pisać o tym na forum- sprawdź, być może na któryś z komputerów już Ci się pobrało.

Aktualizacje i wszelkie inne programy nie ważą.

Wersja na 64 bit zajmuje więcej gdyż jest przeznaczona też na Windows Server 2008 R2

windows6.1-KB976932-X86.exe - This application installs Sp1 to a 32-bit machine running Windows 7.

windows6.1-KB976932-X64.exe - This application installs Sp1 to a 64-bit machine running Windows 7 or Windows Server 2008 R2.

No i pojawił się problem. Po zainstalowaniu SP1 (Windows 7 64 bit) nie jestem w stanie odtwarzać filmów na You Tube i to zarówno na IE8 jak i IE9.

nic dziwnego, gry mi sie też sypią, już wersja RC nie stwarzała z tym wszystkim tyle problemów, :o

Dodane 23.02.2011 (Śr) 19:52

lipa, nic więcej, zauważcie NFS Shift działa przed zainstalowaniem SP1, a jak jest po? Już wyjaśniam…

gra się włącza bez problemu, ale jak się zacznie karierę i zaczyna się wyścig po chwili tnie grę i się wyłącza… jakie rozwiązanie?

Należy pobrać patcha 1.02 i grę we właściwościach uruchomić jak w moim przypadku za zgodnością Windows 7 - o dziwo, działa :smiley: ale…

w trybie okna, po zmienieniu w opcjach nawet gra sie nie włącza na pewnym ekranie,

czy tak będzie z każdą grą? Odpowiedź, z nową nie! ale ze starszą lipa… a… jeszcze jedno…

Call of Duty® 4 - Modern Warfare nie działa w ogóle… !!