Dodatek Web Developer Toolbar nie działa - add-on?

Witam, otóż zainstalowałem zgodnie z instrukcją dodatek " Web Developer Toolbar" ale nie działa ponieważ jak klikam na niego w prawym dolnym rogu wyszukiwarki, wyskakuje coś takiego : “You need to have Web Developer Toolbar to use this add-on”

Co jest ?

Panika16 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Akurat nie używam tego dodatku.

Sprawdzałeś w Narzędzia/Dodatki/Rozszerzenia jaki jest status?

A jak wejść w narzędzia, wiesz 1 dzień z firefoxem…

  1. Menu -> Dodatki

  2. Lewy Alt, Narzędzia -> Dodatki

  3. w pasek adresu wpisać about:addons i enter

PS. Można wiedzieć do czego konkretnie potrzebujesz Web Developer Toolbar, bo może wystarczające będą rzeczy już “wbudowane” w Fx’a (Menu -> Dla twórców witryn) lub alternatywa w postaci Firebug’a.

Dla sprawdzenia poprawności kodowania xHTML + CSS …

Hmm, instalowałeś ten dodatek, czy może mówimy o innym lub “brany” z innego miejsca? (zainstalowałem go testowo i nie wystąpiły żadne problemy… po restarcie pojawił się jako pasek narzędzi pod paskiem adresu/zakładek i rozpoczął walidację html, css i bodaj js otwartej strony)

Wpisałem w wyszukiwarce " Dodatki Firefox, wyskoczyła chyba oryginalna strona firefoxa i tam instalowałem, co jest… ? [Nie mam najnowszej wersji firefoxa] i ma ktoś strone gdzie można zrobić update ?

Pobierzesz z ichniej strony instalator Fx’a i zainstaluj, w ten sposób zaktualizujesz przeglądarkę.

PS. Normalnie update robi się z poziomu przeglądarki, ale dojście do opcji aktualizacji jest zależne od wersji (od 4-ki wzwyż Menu->Pomoc->O programie Firefox, klik na “Znajdź aktualizacje…”, w starszych pomija się chyba “O programie Firefox”, a opcji szuka gdzieś w menu “Pomoc” -choć mogę się nieznacznie mylić co do miejsca opcji z “reliktów” ;)).