Dodatkowe 2gb RAM

Witam,

chciałem dokupić 2gb ram do PC, obecnie mam DDR2 patriot llk 2x1gb 800Mhz CL4, na płycie jeszcze 2 wolne sloty, i też bym chciał w dualu coś dołożyć, dodam że patriotów nowych nie mogę znaleźć więc proszę o jakieś inne dobre propozycje, najlepiej z linkami.

Z góry dziękuje

Jeśli z “kasą” u Ciebie jest ok, to spróbuj 2 x 2 gb ( oczywiście jak Ci płyta to obsłuży ) jedynki możesz sprzedać , lub jak nie będą się gryzły to będziesz miał 6 gb ( oczywiście jak masz system 64 bit to wtedy jest sens ) , jest jeszcze jedna możliwość szukaj u siebie na miejscu sprzedawcy takich pamięci i przed zakupem niech je podłączy i sprawdź wtedy czy dobrze działają.

Kup sobie np.:

http://allegro.pl/patriot-4gb-2x2gb-ddr … 51859.html

te swoje wtedy sprzedaj . Specjalnie zapodałem Ci link do patriotów ponieważ kości tej firmy bardzo dobrze się podkręcają ( gdybyś w przyszłosci chciał coś pokombinować )

do pokkrecania to te sa najlepsze kolego Corsair XMS2 2x2GB, 800MHz

rradek kolego ja nie podałem jakie kości się najlepiej kręcą tylko podałem jakie może kupić względem tych co miał . A poza tym cena takiego samego kompletu jest większa o średnio 60 zł . Jeśli patrząc na cenę ogólnikowo to jest to raczej duża różnica w cenie .

Dodane 08.01.2012 (N) 21:58

Przepraszam spojrzałem na cenę używanego kompletu tych Corsair . Cena nowych jest jeszcze lepsza 290 zł , a za te patrioty zapłaci max 170 zł . Czyli 120 zł różnicy .

No 290zł to stanowczo za dużo, płyta mi obsłuży, patrioty jak do tej pory dobrze mi służyły, z podkręcaniem to mam dual core 2,5ghz na 3ghz i dobrze wszystko chodziło, chyba rzeczywiście kupię 4gb i tamte stare sprzedam, a jeśli mi się nie uda to w najgorszym wypadku będę mieć 6gb co też nie jest złą opcją

http://www.net-s.pl/index.php?id=3&ss=1 … C-CL5-DIMM a co myślicie o tych kościach? nie mają co prawda radiatorów ale za to CL5 w nich jest. tak jak pisałem, przy podkręceniu szyny FSB na płycie o 40 bez podnoszenia napięcia potrzebne są te radiatory? nie mam zamiaru więcej podrkęcać

Śmiało kupuj .