Dodatkowe informacje o zasilaczu

Czy na zasilaczu Mustang 400W PFC może nastąpić zwarcie i spaleniu kompa przy dodaniu sprzętu(9500@9700 i LiteON SHW16H5S)???

Czytałem że takie zasilacze mają talent do wybuchania gdy komp jest wyłączony. Wymień go na Fortona.

A gdzie to czytałeś, muszę wiedzieć, bo mój ojciec twierdzi, że się nie spali i wszystko będzie chodzić świetnie, natomiast ja jestem innego zdania, ale nie jestem przekonujący

Każdy zasilacz może wybuchną / mieć zwarcie.

W zasilaczach dobrych/firmowych to raczej nie występuje, a Mustang jest … hmm… “kto kolwiek widział kto kolwiek wie” :slight_smile:

jednak jest to “raczej” i tak naprawdę jesli masz pecha to i ten Mustang może przeżyć Tagana. Statystycznie zdarzać to się nie powinno - ale kto da 100% , że tak się nie stanie? :slight_smile:

Tematy o tanich zasilaczach do których zalicza się ten Mustang.

Jakie ten Mustang ma oznaczenia KY-400W, jak KY to producentem jest procomp, a te też należą do grupy bomb zegarowych.

Ku przestrodze - tanie “zasilacze” !!

Zasilacz do PC- ranking uszkodzonych

Jak będziesz miał dużo szczęścia to zasilacz spali się nie niszcząc sprzętu, ale na 99% stracisz płytę, proca i ram, może uratuje się karta grafiki, i napędy. Ja bym go zmienił i to jak najszybciej.