Dodatkowe przyciski w klawiaturze do muzyki nie działają

Witam serdecznie. Mam taki problem, że na klawiaturze raz działają przyciski dodatkowe do muzyki (pauza/graj, poprzednia muza, następna, stop), a raz nie działają.

Nie jest to problem klawiatury (dlatego temat nie jest w poddziale o Sprzęcie), gdyż w momencie gdy nie działały, to podpiąłem inną klawiaturę i w niej również nie działały. Natomiast kiedy po jakimś czasie zaczęły działać, to na obydwóch klawiaturach działały. Nie jest to również wina programu do odtwarzania piosenek, sprawdzałem to i jak przestały przyciski działać, to nie działały i w foobar2000 i w Windows Media Player. A kiedy potem znowu zaczęły działać, to oczywiście działały w tych obydwóch programach, nie było problemów.

Proszę o pomoc, problem jest denerwujący, moja specyfikacja kompa:

Windows 7 32 bit SP1

Intel Core 2 Quad Q9550 2.83GHz

4,00 GB DDR2

Gigabyte: X48-DS4 (Socket 775)

GeForce 9800 GTX+ 512 MB

Być może klawiatura potrzebuje sterowników. Spróbuj znaleźć na stronie producenta i je zaktualizować

Dzięki za próbę pomocy, ale myślę, że problem jest rozwiązany. Otóż powodem chyba było to, że foobar2000 ustawiłem sobie, aby startował razem z systemem. On w sobie nie ma takiej opcji, ja przez inny program dodałem go do autostartu. No to nie powinno absolutnie szkodzić, ale tak pomyślałem, usunąłem go z autostartu i już drugi dzień te dodatkowe przyciski na klawiaturze nie odmówiły posłuszeństwa :).

Jeśli problem się powtórzy, to wtedy wypróbuję twój sposób luki.