Dodatkowe radiatory na ASUS m5a78l-m/usb3

Witam serdecznie,zwracam się do Was o pomoc w schłodzeniu mojej płyty głównej , a mianowicie posiadam model ASUS m5a78l-m/usb3 na którym pracuje procesor FX-8350. Krótko mówiąc na płycie nie wyrabia sekcja zasilania i się grzeje co objawia się trothlingiem , płyta zrzuca napięcie z procesora i obniża taktowanie by się chłodzić . Po różnych próbach zabawy z wentylatorami jest sukces i owe spadki nie występują ale chciał bym jeszcze założyć dodatkowe radiatory na sekcję zasilania płyty. Znalazłem coś takiego:


Czy będzie to ok ?? I proszę was o pokierowanie mnie w których miejscach radiatorki najlepiej nakleić

Tu masz video z naklejania radiatorów.

Od siebie dodam, że budżetowe płyty pod FX mają jeden, dosyć srogi problem. Mianowicie gorący chipset na płycie głównej. To częściej powoduje problem tj dropy czy throtlling. Dobrym zamiennikiem tego kawałka pociętej blaszki jest to:

http://allegro.pl/deepcool-northbridge-40mm-chlodzenie-na-chipset-i6016972401.html

Tylko dać coś lepszego niż dołączony thermopad, bo jak to thermopady, jest to po prostu słabe rozwiązanie.