Dodatkowy Ram do Dell Inspiron 1545

Witam !!

Posiadam takiego laptopa : http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dane-techniczne-dell-inspiron-1545-t4300-2gb-320gb-w7hp.bhtml#content_3c Jak widać ma on 2 gb ramu. Chciałbym dokupic jeszcze dodatkowe 2gb ! Co proponujecie, polecacie ?

Z góry dzięki !

na poczatek to masz 32 bity czy 64? bo jak juz 4gb to moze lepiej by bylo 64 bity :slight_smile:

Ale mi chodzi o ram a nie o system !

matmaxalez chodzilo o to czy masz system 32 czy 64 bity , pewnie wiesz to , ale sys 32 bity widzi tylko 3gb ramu a 64 bity widzi wiecej niz 3gb czyli 4gb w twoim przypadku to po pierwsze a po drugie zdejmij klapke tam gdzie masz pamiec i zobacz ile masz kosci ram czy 2x1gb czy 1x2gb , jak np to pierwsze to musisz kupic 2x2gb spore koszty zastanow sie

Kości to te czarne na PCB modułu. Niech sprawdzi czy ma wolny slot na _moduł_.

Do autora. Jeżeli masz wolny to polecam GoodRam (polska firma) ew. corsair. Raczej unikaj Kingstony. Kiedyś była dobrą firmą, teraz nie jest rewelacyjna. Moduł może mieć większe taktowanie, niż obecne w komputerze. Opóźnienia też nie mają takiego wpływu na wydajność komputera. Jak uważasz, że nie dałbyś rady włożyć modułu (inaczej się wkłada, niż w stacjonarnym) to pójdź do sklepu z laptopem i na miejscu dobiorą i zamontują moduł ram.