Dodawanie do listy ignorowanych użytkowników nie działa

Jak w temacie, kiedy próbuję dodać użytkownika do wyciszonych albo ignorowanych, nie mogę tego zrobić. Można to jakoś naprawić, bo na tym forum to jest absolutny killer feature :slightly_smiling_face:

Jak zaczynasz wpisywać początkowe litery danego użytkownika, to co się dzieje?

W ogóle nie mogę zacząć wpisywać, bo pojawia się to „wyszukiwanie”. U Ciebie działa?

W tym „wyszukiwaniu” wpisujesz. Tak, działa u mnie.

:man_facepalming:

Pomroczność jasna.

Problem rozwiązany. Dzięki :slightly_smiling_face:

PS
Jaka jest różnica między zignorowanym a uciszonym?

Uciszony nie generuje powiadomień a zignorowany jest zwijany do „pokaż 1 ukrytą odpowiedź”, niby też brak jego wątków i irytującego powiadomienia.

PS. Ten mechanizm działa ledwie jak shadow ban (:banana:), nie jak ban w platformie GitHub, że nie możesz oceniać czyiś postów ani zbanowany komentować Twoje issues i PR (dział disscusions niby wymknął się spod mocy bana GitHub).

1 polubienie

Chodzi mi tylko o to, żeby nie widzieć wypowiedzi paru osób. Albo żeby mieć wybór, czy chcę je zobaczyć w danym momencie.

Generalnie znam Discourse od strony użytkownika, bo sporo for jest na nim opartych. Nie wiem co za pomroczność na mnie spadła, że nie tapnąłem w „wyszukiwanie” :grinning:

No to opcje dają w miarę łatwe czytanie, jedynie czasem dół strony się buguje jak użytkownik zignorowany odpowiedział jako ostatni - stopka nie ładuje się aż nie zezwolimy na jednorazowe zaczytanie ukrytej odpowiedzi.

Możliwe, że w Becie 2.8.x lub nowszej 2.9.x to naprawili i ja tylko wspominam bugi 2.7.x.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.