Dodawanie programów startowych w 7

Jak dodać program startowy do windows 7 RC ?

Menu Start -> Wszystkie Programy -> Autostart (tutaj umieszczasz skrót do progsa, którego chcesz autouruchamiać)

Nie Ma tego u Ciebie?

Pozdrawiam

No tak ale ja szukam czegoś takiego żeby samo się uruchamiało a nie, żeby się otwierał eksplolator windows w którym jest mój program który muszę dopiero uruchomić.

Dodaj wartości do rejestru.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Current Version\Run\

w tym kluczu wrzucasz programy, które mają Ci się otwierać podczas startu systemu. Podajesz tam pełną ścieżkę do pliku (np. D:/Program Files/foobar2000/foobar2000.exe). Dodajesz jako Wartość ciągu

Przecież nie napisałem skrót do folderu tylko skrót do progsa. Sprawdź albo grzeb w rejestrze.

No to dałem skrót do programu ale trzeba go za każdym klikać przy starcie programu po automatycznym otwarciu eksplolatora.

Nie wiem jak utworzyłeś ten skrót do programu bo u mnie działa w 100% - widoczny na screenie Logitech SetPoint został utworzony podczas instalacji oprogramowania, ja dodałem CDex’a - po restarcie kompa CDex wystartował :lol:

beztytuurno.th.jpg

Dodaj skrót do programu; pliku, np. “nazwa_programu.exe” a nie folderu w którym ten plik się znajduje.