Dodawanie reakcji do wpisu na forum

‘Wykonałeś tę akcję zbyt wiele razy, spróbuj ponownie za 6 godzin.’

Festiwal żenady trwa w najlepsze.

No nie można przesadzać z ilością emoji na postach.

Może Radek68 lub FadeMind dźwignie limit jak “ładnie poprosisz”.


Obejściem będzie używanie mniej smartfona do podglądania forum, bo wtyczka na reakcje lubi :hover z CSS a to raczej wymaga myszki na BT by telefon z Androidem 5+ symulował kursor.

Ale to się nie nadaje do wątku “Q&A” o nowym silniku CMS portalu, jedynie pan @iJuliusz raz coś pisał, że musiał czekać 14 godzin by cofnąć emoji do swojej odpowiedzi, ale to było w ramach tematu czyszczenia PC “XYZ” w dziale bezpieczeństwo (#dla-specjalistow:bezpieczenstwo).

1 polubienie

Mi powiedziało że nie wolno mi publikować treści podobnych do tych, które wcześniej napisałem. I to pomimo iż edytowałem wcześniejszy post, kasując treść bo poszła do niewłaściwej osoby.

Cóż, ostatecznie mi też “Coś poszło nie tak”.

Trzeba się nauczyć klikać w niebieskie odpowiedz, a by dodać powiadomienie obcemu to użyć nicka z @ lub zacytować jedno zdanie z jego odpowiedzi.

Jak ktoś chce blokadę szarego odpowiedź to w blokerze reklam może użyć:

dobreprogramy.pl##.create.reply

W Stylus lub “userContent.css”:

@-moz-document domain("forum.dobreprogramy.pl") {
    .create.reply {
        display: none !important
    }
}

pod mobilne Chrome zostaje użyć AdGuard, licencja 7 dniowego testowania ogranicza się do dezaktywacji blokowania reklam w gierkach np. “połącz w 3”.

Na iPhone/iPadzie pewnie można użyć darmowej “wtyczki” content blocker np. Adblock Plus jakby AdGuard nie oferował tego za darmo dla iOS/iPadOS.

A post was merged into an existing topic: Nowe DP - Q&A

Owszem, ilość reakcji jest uzależniona od poziomu zaufania na forum. Dla nowych oraz dla sporadycznie zaglądających i piszących (czyli tl0 i tl1) jest mała, ale to wynika z ochrony forum przed różnymi narwańcami. Wystarczy trochę tu być, aby ich ilość zwiększyła się ośmiokrotnie.
A dla tl3 nawet sześćdziesięcioczterokrotnie (ale mi długi wyraz wyszedł :wink: ).

Nie znam sprawy, możesz przybliżyć (najlepiej na PW)?

Kliknął w zły przecisk odpowiedz (robiąc tak zwany spam powiadomieniem złej osobie), szybko skopiował, dał delete, system widzi dalej tę odpowiedź i ma problem z publikacją kopii.

Zakładam, że jakby mógł odczekać 24h to może system przepuścił idealną kopię przechowaną w pliku txt czy tam Worda.


Niby na taką okoliczność dobrze pisać przed usunięciem mądre rady typu pani Picasso:

“Post na kasację”,

wtedy delete, publikacja kopii powinna obejść system wykrywania spamu.

A jak nie mamy czasu, to można zrobić sztuczne pochylenie kropek i przecinków, zazwyczaj przejdzie.


PS. to można też odtworzyć robiąc sobie brudnopis na PW, wtedy trzeba główkować jak z PW usunąć by nie czekać 24h lub z pochyleniem 99% przecinków i kropek.

Tak właśnie się stało, z tym, że nie zrobiłem jedynie delete ale całkiem zmieniłem treść, i “sztuczna inteligencja” okazała się nie tylko sztuczna ale i głupia.

Czyli próba wysłania JEDNEJ emoty to ponad limit? Spoko.

Nie, jednej nie, dwóch zresztą też nie…