Z wad, to uBO nie wdroży wsparcia filtrów z Media Query i kompresowania tony CSS w jeden filtr (AdGuard oba umie jak nie przekroczy się limitu około 65 tysięcy znaków na linię), nie obsługuje też części eksperymentalnego API np. “-webkit-scrollbar”:
I z wad, zazwyczaj każda wartość musi kończyć się na !important (z 99% gwarancją, że nadpisanie się powiedzie, mocniejsze jest już tylko userContent.CSS z Firefox) - w Stylus używa się wstrzykiwania CSS za </html>, przez co do 90% CSS może lecieć bez !important;.
tak nie śmiało spytam.
Publikowanie blogów na główną działa?
bo jakoś żadnego nie widzę od czsau migracji, a jest to stosunkowo dziwne. Może zmiana w podejściu ?
Beznadziejny jest ten komunikat po dodaniu komentarza " jeszcze momencik". Tak badziewny, idiotyczny, żenujący i do dupy.
Powinno się napisać komentarz, kliknąć „wyślij” i odrazu już powinien być dodany.
Portal Dobreprogramy.pl woła o pomstę do nieba. Syf, kiła i obłuda.
Nawet jak się wchodzi w swój profil to pojawia się błąd 500. - Co to kpina jakaś ? - Tyle znawców i jednej rzeczy nie potraficie nawet zrobić tak jak trzeba. - Masakra.
Na DP jest ino fragment postu, a qtranslate jakoś umie pokazać zaznaczone pełne komenty.
Też ciekawostka… jeszcze qtranslate przeczyta Ci na głos zaznaczone i cały tekst tłumaczenia mimo zaznaczenia fragmentów.
Heh nie uwierzycie co pomaga we wrzuceniu grafiki na bloga …
Jeśli wrzucacie fotkę na bloga i wypluwa błąd o przekroczonej wartości MB lub braku uprawnień, a patent @Docent’a z F5 nie bangla to … zróbcie print-screena zdjęcia. Po odpowiednim wycięciu w apce “wycinek i szkic” (win10) zapiszcie zdjęcie i opublikujcie. Złapie od razu
Przynajmniej takie małe kombinatorstwo zadziała, zanim błąd zostanie połatany
Wtyczki ubito dawno temu, jedne jakie działają to te do DRM i wideo-rozmów (od Google i Cisco).
Pewnie ten dziwny efekt to problem rozszerzenia/dodatku - powinien liniowo wymuszać stylowanie obiektu (style=" ... !important;") lub z pomocą tabs.insertCSS().
Właściwie to mam małe przemyślenie na ten temat. Rok temu próbowałem zasugerować doprowadzenie do jako-takiego porządku serwisu fantastyka.pl (działa na powolnym PHP 5 mniej więcej z 2014). Wszystko było wstępnie dogadane, prace ruszyły, pokazałem działającą stronę (ze zmigrowanymi danymi). I wtedy nastąpiła jedna wielka cisza. Nie wiem, czy ludzie po drugiej stronie się przestraszyli, że to się może udać. Nie wiem, czy zwyczajnie wycofano pozwolenie, czy też problem był związany z koroną. Powodów mogło być multum.
Wtedy jednak (po raz któryś) zobaczyłem, że w wielu miejscach brakuje fachowców (ewentualnie nie mają oni głosu), którzy rozumieją, że updaty, bezpieczeństwo i rozwój się opłacają. Sytuacja z DP tylko to potwierdza. Jak dla mnie pewni ludzie przejęli tu kod, który najwyraźniej był dla nich czarną magią. Pewnie zrobili dobre wrażenie na managerach czy coś. Postanowili zrobić wszystko po swojemu i mają w … co inni o tym mówią. Dla nich to tylko robota na pół etapu / cały etap. Sprowadzają świat do swojego poziomu i nic więcej.
Jak dla mnie morał jest prosty: możnaby łatwo postawić serwis lepszeprogramy.pl (można wziąć jednego z wielu CMS-ów albo nawet mój projekt sprzed roku, który jest praktycznie gotowy do fazy testowej), tylko czy tak naprawdę taki serwis jest jeszcze potrzebny?
Myślę, że wyrok na DP już zapadł. Może coś tam kiedyś zacznie działać, ale to będą tylko popłuczyny (jak zaczęło się od literówek “Zapamietaj mnie” i wskazywania na “mowę nienawiści”, to z tej mąki chleba nie będzie). Trzeba się z tym pogodzić i iść do przodu.