Dodawanie skryptu do autostartu nie działa

Chcę dodać skrypt do autostartu jednak program się i tak nie uruchamia.

Skoro wrzucasz to w init.d to musisz się trzymać zasad tworzenia tego typu skryptów. 

Tu masz dobry przykład:

http://www.tldp.org/HOWTO/HighQuality-Apps-HOWTO/boot.html

Nie wrzucaj TSa do inita, bo serwer będzie Ci zdychał. Już to przechodziłem. TS to straszne dziadostwo, po kilkukrotnych uruchomieniach serwer wymusza kilkuminutową pauzę albo przestaje nasłuchiwać na portach. Serwer odpalaj wyłącznie ręcznie i nie rób tego ani jako root, ani jako użytkownik. Musisz dodać użytkownika i grupę teamspeak3, utworzyć mu katalog domowy i odpalać serwer jako użytkownik teamspeak3.

 

useradd teamspeak3 -m -s /bin/false
passwd teamspeak3
chown -R teamspeak3:teamspeak3 /home/teamspeak3/teamspeak3-server_linux-amd64
chmod u+x /home/teamspeak3/teamspeak3-server_linux-amd64/ts3server_startscript.sh

Logujesz się na użytkownika teamspeak3.

 

su teamspeak3

I odpalasz serwer.

./ts3server_startscript.sh

Od ponad roku TS3 działał super w wersji windowsowskiej a prawdę mówiąc wolałbym by wszystko było zautomatyzowane., bez każdorazowej mojej ingerencji przy byle restarcie. No ale dzięki za info - zaoszczędziłeś mi kolejnych godzin kombinowania. Jednak będę musiał wydzierżawić osobną maszynę z linuxem, bo są serwery tylko pod niego. 

W związku z tym mam pytanie - czy komputer pokroju rasberyPi/jakiś inny wystarczy do postawienia serwera gry na 24 osoby? A może coś innego małego, dyskretnego i energooszczędnego lepiej pod linuxa?

A TS3 ma buildy dla ARM? Bo jeszcze jakiś czas temu nie było, a bez tego nawet go na RPi nie uruchomisz. 

Niema. Zapomniałem, że andruino jest na ARMie. Przemyślę za i przeciw dedyka jak i VPSie.