Dodawanie znaku wodnego do zdjęć


(Adam) #1

Witam,

poszukuje programu (najchętniej darmowego) pozwalającego dodać do zdjęć znak wodny (watermark). Idealnie gdyby był w stanie dodać taki sam znak do dużej ilości zdjęć.

Przykład:

Może nie mieć możliwości dodawania grafiki, ważne żeby był w stanie dodać tekst (tak jak na przykładzie dobre normalnym krojem i programy pogrubione). Większość tego typu programów jakie sprawdzałem pozwalała dodać jednolity tekst (jeżeli ustawiona była czcionka i wielkość to nie można było nic zmienić np. część tekstu pogrubić)


(sdar) #2

Do dodawania znaków wodnych w postaci tekstu wygodny jest prościutki i darmowy program Image WaterMarker 1.1


(Adam) #3

Sprawdziłem i nie spełnia minimalnych wymagań...

Pozwala dodać TYLKO tekst bez nadania mu formatowania:

Można dodać tylko prosty tekst:

http://www.adres.pl

A już ze zmianą wielkośći i grubości naprzykład tak:

www. adres.pl

nie da rady...

Znalazłem program FastStone Photo Resizer, pozwala na zmniejszenie zdjęcia do podanych wymiarów, dodaniu napisu (niestety też bez formatowania) + można dodać jako watermark do zdjecia od razu jego nazwę.

Tworzę galerie zdjęciowe z dużą ilością zdjeć, tego typu program bardzo ulatwił by mi życie. Z racji możliwośći dodawania od razu nazwy zdjęcia jako znak wodny pójdę chyba na kompromis i będę korzystał z programu FastStone`a


(Hellbean) #4

mhm to może Carbosign.


(Patrollooss) #5

Tutaj znajdziesz wszystko; wujek Google wszystko zna :smiley:

http://www.google.pl/search?hl=pl&rls=com.microsoft:pl&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=dodawanie+znaku+wodnego+do+zdj%C4%99%C4%87&spell=1