Dokupienie drugiego numeru na abonament w Orange

Po zalogowaniu na Mój Orange w ofertach istnieją takie propozycje:


Po kliknięciu Wybieram Plan XS w koszyku jest coś takiego:

Czyli dla mnie opcja XS nie jest dostępna? Po co taka zmyłka dla klientów? W jakiej sieci znajdę najtańszy z możliwych abonament ?

Może nie wolno im odejmować 25 zł za sprzedanie numeru do obcego „call center” w podsumowaniu?

45 - 10 - 5 - 5 = 25.

Na przyszłość lepiej zamazać numer, by randomy nie dzwoniły na niego (inne niż „call center” jakie ma „porozumienie” z Orange) (jak zapomnisz wybrać „wylosuj inny z puli bez dopłat”).


Może warto uciekać na pre-paid i w aplikacji banku ustawić doładowanie co miesiąc.

Nie rozumiem. Dlaczego sądzisz, że ten plan jest dla ciebie niedostępny? Na zdjęciu nie widać nic, co by na to wskazywało. 25 zł będziesz miał, jeśli wyrazisz zgody marketingowe itp.

nju mobile. To Orange tylko bez zbędnych bzdur typu oplata aktywacyjna, czy zwiększenie opłaty za abonament po dwóch latach umowy, jak w planie na zdjęciu.

Jest jeszcze abonament za 19 zł, ale nie ma w nim obsługi 5G.

Moim skromnym zdaniem abonament w Orange jest po prostu bardzo nieopłacalny, za 5 zł więcej- czyli 30 zł w prepaidze w Orange Free na kartę masz nielimitowane rozmowy, smsy i sporo więcej internetu. Przykładowo za 30 zł co miesiąc masz: 30 GB internetu i to samo co w abonamencie tylko bez śmiechowych ofert takich jak Netflix czy CyberOchrona. Jest no limit na smsy i rozmowy. Czego chcieć więcej?

A jeżeli chodzi o ofertę abonamentu to sprawdziłem na ich oficjalnej stronie i ten „najtańszy” abonament o którym mówiłeś kosztuje notabene 45 zł co miesiąc jak niżej:

Może ta „promocja” jest już nieaktualna? Orange zapomniał zmienić ceny? Skoro nawet w podsumowaniu twojego zamówienia jest cena za abonament w kwocie 45 zł co miesiąc. Na dodatek musisz zapłacić opłatę aktywacyjną 60 zł.

Jeśli naprawdę chcesz abonament- tak jak koledzy wyżej napisali- wybrać NJU mobile, w duecie za 38 zł co miesiąc lub trio za 57 zł. Trzy numery za niską cenę, a na dodatek te same usługi, czyli więcej internetu i nolimit.

Naprawdę nie polecam brać abonamentów w Orange, lepiej wybrać prepaid albo NJU mobile w twoim przypadku. Nawet jeden numer kosztuje taniej niż ten abonament w Orange.