Dokupuję RAM - czy te kości się "gryzą"?

Witam.

Chcę dokupić sobie trochę RAMu DDR3 do komputera, ale mam pewne wątpliwości. Tu jest screenshot mojej aktualnej pamięci (pojedyncza kość 2 GB):link

Tu jest przykładowo wystawiona pamięć na sprzedaż, tej samej firmy: link

Czy mogę sobie po prostu dokupić i dopiąć do płyty głównej taką nową kość? Najlepszym układem byłoby, gdyby stary RAM mógł zostać, ale wiem, że to może być niemożliwe.

Pozdrawiam.

Jezeli się gryzą to załóż na nie aluminiowe radiatory i będzie spokój

Z manula Twojej płyty głównej wynika, że obsługuje moduł 4GB 1333 MHz więc Twoja proponowana pamięć będzie działać na Twojej płycie głównej i nie będzie się gryźć z Twoim dotychczasowym modułem 2GB. Tylko włóż je do slotów o tym samym kolorze (zielonym lub czerwonym). Jedynie co nie będzie działać w przypadku dwóch różnych pamięci to Dual Channel ale to chyba oczywiste.

Będą działać tylko ta 4GB będzie pracowała ze zmniejszoną częstotliwością taką jak ma ta 2GB czyli 667Mhz

Nie, CPU-Z pokazuje jakieś tam taktowanie (nie pamiętam jakie) i się to mnoży przez dwa by otrzymać to, co pisze u producenta/w innych miejscach. To się jakoś nazywało, ale wyleciało mi z głowy.

No właśnie mnie też zastanowiło tak niskie taktowanie przy tym module 2GB ale zdecydowałem, że nie będę poruszał tego tematu.