Dołączenie drugiej karty graficznej do laptopa

Witam serdecznie.

Wraz z internetem od t-mobile dostałam acera aspire 5749z. Całkiem niezłe parametry, ale niestety zintegrowana karta graficzna, co tu dużo mówiąc, po prostu ssie. Czy istnieje możliwość dokupienia do takiego lapka jakiejś drugiej karty graficznej? Rodeona czy GeForca? jeśli tak jak ją dołączyć? Chodzi o to, że część gier, nawet na niskich wymaganiach się wiesza, lub nie wyświetla wszystkiego. Czasami pogranie w Combat Arms jest niemożliwe, bo wpadając w ogień, wodę czy wchodząc w strefę skażoną w firetimie, mam czarny ekran, widzę tylko panel. (hp, ammo). Nie mówię że chcę grać w gta4, wiedźmina czy bad company, ale bez przesady. Na hp 6735 bez problemu mi większość gier chodziła, jedynie problem z Amnsią, ale wina karty rodeona, wyświetlał się obraz do góry nogami…

Nie.

Dodane 26.10.2012 (Pt) 11:54

Chodzi ci o coś takiego http://www.benchmark.pl/aktualnosci/ViDock_podlacz_zwykla_karte_graficzna_do_laptopa-36265.html :lol:

chyba tak, ewentualnie czy na karcie głównej jest gdzieś miejsce gdzie mogłabym dopiąć kolejną kartę graficzną, już nie zintegrowaną. Taką dedykowaną do lapka, żeby razem choć te 512 mb miały. (moja ma 128 mb;/)

@kinia_as

Nie chcę być złośliwy ale chyba widziałaś na jaki sprzęt się decydujesz. O wymianie karty graficznej możesz zapomnieć, laptop to nie komputer stacjonarny. A wynalazki jak ten podany wyżej sa kompletnie nieopłacalne.

Chyba nie zaczaił ironii.

sęk w tym, że nie ja się decydowałam. hp odszedł do tego lepszego ze światów (padła płyta główna;/) i rodzice sprezentowali mi właśnie wraz z internetem bezprzewodowym, jako prezent na imieniny. możliwe, że nie zczaiłam ironii, bo robię w tym momencie ze 20 rzeczy na raz :wink:

kinia_as ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.