Doładowania w playfresh

Hej,

Mam do was pytanie.

Czy w playfresh obowiązują limity doładowania? Z tego co wiem (była chyba kiedyś reklama w tv), jedno doładowanie przedłuża ważność konta o 1 rok. Inni operatorzy wymuszają doładowania. W orange 50 zł starczy na 3 mc potem blokują konto. Czy play idzie w ślady konkurencji? Za miesiąc kończy mi się umowa z play (abonam), ja z telefonu dość okazjonalnie korzystam, głównie internet i kilka sms. Więc trocha była głupota brać telefon na abonament 50 zł i płacić tak 2 lata… Jak może przez 2 lata wydzwonie maksymalnie 250 zł… Chciałem przenieść numer do playfresh i nie być zobowiązany wymuszonymi doładowaniami.

Pytam się was czy play dalej tak działa czy nie… Na stronie nie pisze… w sumie u konkurencji też nie pisze (chyba, żeby dobrze poszukać) a wiadomo jest to, że i tak i tak za 30 dni trzeba zrobić doładowanie mimo, że nie jest konieczne.

Najłatwiej sprawdzić na stronie play: http://doladowania.play.pl/

Ja też okazjonalnie rozmawiam przez telefon, częściej korzystam z telefonii internetowej, i polecam Play Fresh, doładowałem w lutym za 20 zł i do dziś część kasy pozostała na koncie, doładowanie >= 5 zł przedłuża ważność o 1 rok na wychodzące połączenia

aha to spoko :wink: Tyle chciałem wiedzieć

Pozdro :smiley:

Ładujesz za 5zł wydłuża ci się konto na rok wychodzące i 1,5 roku przychodzące :slight_smile: także na dzień dzisiejszy jest to najlepsza oferta która pozwala mieć 5zł cały rok na wykorzystanie bez doładowań cyklicznych :slight_smile:

no dokładnie! Oby nic nie zamieniali. Jest dobrą ofertą dla tych co mało dzwonić jak i dla tych którzy lubią lubią podzwonić czy posmsować

tez mam we freshu, swoj numer przenioslem z plusa, jedyna wada jest taka ze kazdy odemnie ma w plusie, ale mam 2 razy taniej do nich niz jak bylem w tej samej sieci, wtedy mialem 60 gr za minute (?!) teraz 29 gr i billing przez internet