Doładowania z Orange

Witam! Mam taki dylemat. Moja rodzicielka kłóci się ze mną, że doładowanie z orange za 5 zł jest ważne 2 dni(tzn że jak doładuje za 5 zł i nawet jakbym konto miał ważne ważne rok to to 5 zł mi za dwa dni zostanie zablokowane jak nie wykorzstam). A ja uważam, że doładowanie za 5 zł przedłuża konto o 2 dni i jak mam konto ważne cały rok to dopiero po tym roku to 5 zł które nie wykorzystałem może zostać zablokowane. Kto ma racje?

Ty masz racje, konto ma ważność 2 dni jeśli wykorzystaliśmy całkowicie poprzedni czas i pieniądze na koncie, i doładowujemy te 5 zł ze stanu 0 zł. :slight_smile:

Co prawda nie mam telefonu na kartę,ale zawsze też mi się wydawało,że doładowanie za 5 zł pozwala na wykorzystanie kasy tylko przez 2 dni.

https://doladowania.orange.pl/

Kolega agapo ma rację.

Przy telefonie na abonament doładowanie za 5 zł trzeba wykorzystać w ciągu 2 dni. I w dodatku w pierwszej kolejności zaliczana jest kwota z abonamentu.

Nie sprecyzowałem. Chodzi o Orange Go

Orange

5zł

* wykonywanie połączeń 2 dni

* odbieranie połączeń 7 dni

25zł

* wykonywanie połączeń 1 miesiąc

* odbieranie połączeń 6 miesięcy

50zł

* wykonywanie połączeń 3 miesiące

* odbieranie połączeń 12 miesięcy

100zł

* wykonywanie połączeń 5 miesięcy

* odbieranie połączeń 12 miesięcy

  • przy doładowaniu kwotą 100 zł, otrzymasz dodatkowo 10 zł.

  • doładowanie o nominale 10 zł (wykonywanie połączeń 5 dni, odbieranie połączeń 10 dni)

  • doładowanie o nominale 200 zł z bonusem 30 zł do wykorzystania do wszystkich (wykonywanie połączeń 10 miesięcy, odbieranie połączeń 12 miesięcy).