Doładowania ;]

Witam,

Mam pytanie na które nie mogę znaleść odpowiedzi a mianowicie czy kod doładowujący Era o nominale 20zl pasowałby do Heyah. W końcu Heyah to odłam Ery. Proszę o odpowiedż. Wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Qfa

Update:


Raczej tak nie jestem pewny nigdzie nie moge znalezc nic na ten temat :confused:

No ja nie mam takiej pewności :roll:

Po prostu spróbuj :smiley:

szczerze mówiąc nie ma nigdzie takiego zapisu. Teoretycznie i praktycznie ==> powinna i nie powinna pasować :smiley: Wszystko przez inne numeracje kodów na zdrapkach.

Jak spróbujesz to sam się dowiesz. To będzie najprostsza metoda.

Czyli jak właściwie - bo IMHO nie da się

A co jak straci tylko kasę ?

Zasponsorujesz :stuck_out_tongue:

Dobra no to powiem obiektywie. Pomimo iż to odłam ery to nie powinien pasować. Sięc Heyah tylko wywodzi sie od ery, era jest ich sponsorem, ale tak pozatym to oprócz szefostwa niewiele ich łączy.

a dlaczego ma stracić kase? Przecież jeśli nie będzie pasował to wyskoczy że niepoprawny format kodu, a jeśli będzie to może się cieszyć doładownym kontem :wink: .

Ale musi kupić taką kartę, by się o tym przekonać

idąc w taką strone rozumowania:

jesli to tylko czysta ciekawość lub jego hobby sprawdzanie czy karty jednej sieci działają na drugiej to nie będzie mu żal pieniędzy==> zawsze jednak moze ją później odsprzedać.

Inna sprawa, że jeśli bardziej podobają mu się pingwiny na karcie taktak to lepiej się pogodzić z czerowną łapą i kupić karte heyah. W końcu to ten sam nominał.

Qfa => to może napisz maila do panów/pań z ery lub zadzwoń do nich Powinienes w przeciągu 48h dostac odpowiedź na nurtujący Cię problem.

(oczywiście w przypadku zadzwonienia od razu ;])

Ktoś ma problem - Ty robisz sobie z tego hecę.

Kupowanie karty celu sprawdzenia. która z opcji

jest słuszna, uważam za :x

I to jest wreszcie konkretnie stwierdzenie.