Doładowanie telefonu online w dni wolne

Takie pytanie, czy dzisiaj mógłbym doładować sobie telefon przez bank i kiedy by doszło do odnowienia konta? Plus

Nie szybciej samemu sprawdzić?

Widocznie nie. Pytam może ktoś wie jak to jest w święta.

 

 

A jakie to ma znaczenie jaki jest dzień? Przecież pracownik banku nie leci po kod do sklepu :wink:

Chyba, ze Twój bank ma tą usługę jakąś “kulawą” zawsze możesz sprawdzić to w regulaminie banku oraz prawdopodobnie dostaniesz w trakcie operacji komunikat, że zostanie zrealizowana w najbliższy dzień roboczy. W mBanku mogę doładowywać telefon w każdym dnu o każdej porze.

 

Podałeś, że masz telefon w Plusie a jest to nieistotna informacja w tym przypadku, ważna jest informacja jaki to bank - wtedy inni użytkownicy tego banku mogą Ci napisać czy nie ma u nich z tym problemu (pomijając jakieś Banki Spółdzielcze z pozostałymi nie powinno być z tym problemu)

Jak masz w swoim banku opcję “doładuj telefon”, to działa natychmiastowo  24h/dobrę 7 dni w tygodniu. To nie ma nic wspólnego z typowymi przelewami/elixirem. Możesz doładować i zadziała. Jak wspomniano, zawsze możesz doładować mniejszą kwotą (5zł czy tam na ile pozwala Twój bank/operator komórkowy) i następnie drugi raz docelową kwotą.

Tak samo jak w każde inne dni.

Widocznie jednak niektórzy z każdą błahostką lecą na forum zamiast wykazać choćby odrobinę samodzielności.

@Cedar SGB bank

@rgabrysiak jak zapytam o coś poważnego/trudnego to nikt nie wie

Pamiętaj, że odpowiedź zależna jest też od pytania i jak zostało ono zadane. Udało się doładować ten telefon?

ja w ING czy mBanku mam z poziomu apki bankowej możliwość doładowania konta pre-paid. Operacja zajmuje 10 sek, a doładowanie 2 sek.

Można zamknąć.

Inna opcja to kupić doładowanie np. na https://www.doladowania.payu.pl/ i zapłacić kartą. To musi zadziałać od ręki.