Doładowanie transferu w neo

Mam takie pytanie skończył mi sie limit w neo dlaczego nie działa ten numer 0-300 900 300 pod który sie dzwoni i doładowują transfer o 2 Gb i chciałbym zmienic neo na cos innego mieszkam w domku jednorodzinnym i chello nie chca mi podłączyc neta doradzcie mi jakiego operatota netu wybrac.

davinci.gif

dobrą propozycją jest Neo 2048 za około 150 zł na m-c a jeszcze lepszą 6Mega tyle że to drugie działa tylko u wybrańców na terenie dyżych miast

Ja mieszkam w Warszawie ale chodzi mi o taki pakiet do 100 zł żeby nie było limitu danych i żeby było stałe ip najlepiej nie chodzi mi o neo macie jakies propozycje

Nie jestem z Wawy więc nie pomogę. Ale puki masz jeszcze przeklętą Neo to możesz spróbować zainstalować Autoconnect który łączy automatycznie z netem po rozłączeniu - jak wiemy Neo rozłącza sie po 24 godz. Więc na koniec miecha zostawiasz sobie z 2 GB i ciągniesz ile wlezie nie wyłączając kompa i nie rozłączając połączenia. Sprawdź czy sie tak u Ciebie da. Warto spróbować bo ja posiadając limit 15 GB (neo 512) w marcu zassałem 70 GB ale komp chodził prawie cały miesiąc! Opłacało się. Jednak w maju i teraz w czerwcu moje próby zakończyły sie klapą. Nie wiem czy Telekompromitacja cos posuła :frowning:

Tez tak próbowałem udało mi sie przez 4 dni pobrać 13 Gb ale to nie jest sposób

Zgadzam się z Tobą że to nie jest sposób to jest chore żeby w XXI w. płacąc około 70 zł/miech posiadać w “super nowoczesnej” usłudze ograniczenia pobierania ilości danych. Wystarczy linuksa ściągnac i juz 4 GB w plecy! Ja proponuje jeszcze unowocześnic usługi TP (Telekompromitacja Polska a właściwie teraz już francuska) wprowadzając limity czasu połączenia z internetem!

Netia ma pakiety podobne do neostrady TP, bez limitów transferów. Jeśli chodzi o to czy jest stałe IP to nie wiem, ale z pewnością jest to na ich stronie.

Jeżeli mieszkasz w Wawie to problem znaleść jaiegoś dostawcę “radiowego” ?? Ja mieszkam na wsi około 8km po prostej od miasta i mam własnie takiego neta, śmiga jak ta lala. Proxy na stronki nie limitowane, transfer 128/64 kbps oczywiście bez limitów pobierania danych. Jestem bardzo zadowolony. Oczywiście są i bardzo niezetelni dostawcy, ale trzeba się popytać itp. Ja nigdy bym nawet nie pomyślał o neostracie.

Bo u ciebie wqe wsi nie ma neo polec mi jakiegos dostawce radiowego internetu widze że jestes w tym obeznany

ale ja niestety nie miszkam w wawie, więc tam sie nieoriętuję