Doładowanie za granicą - problem

Witam, mam pewien problem. Kupiłem przed wyjazdem do Anglii doładowanie sieci orange, aktualnie znajduję się w Anglii i chcę doładować konto. Niestety zrobić się tego nie da ponieważ po wysłaniu kodu wyskakuje informacja “Nastąpił błąd w doładowaniu. Prosimy, powtórz próbę” powtarzam do nieskończoności i nic. Moje pytania brzmi: Dlaczego nie mogę doładować konta i jak je doładować?

Jest to mój pierwszy wątek dlatego proszę o wyrozumiałość i pozytywne rozpatrzenie mojego problemu.

Z góry dziękuję i pozdrawiam przemok444.

Gdy jest się poza granicami kraju i chce się doładować kartę z polskiej sieci najlepiej robić to przez internet - konto bankowe + wpisanie numeru. Ponieważ krótkie kody USSD często mogą nie działać - poprawcie mnie jak się mylę.

Proponuje, zebys zrezygnowal z kupowania kartek zdrapek, jesli przebywasz czesto za granica. Ze tak robilam, ale zawsze to nie jest najlepsze, jesli wiekszosc czasu jest sie za granica, ostatni wpadlam na blog

http://taniedoladowanie.blogspot.co.at/ … anicy.html

Trzeba przyznac, ze rzeczowo gosc opisuje doladowanie za granica, Ja osobiscie polecam takie doladowanie konta przez internet.