Dołożenie jeszcze 1 G RAM - Czy jest sens?


(system) #1

Witam!

Posiadam aktualnie te pamięci: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10633 na płycie http://www.arest.pl/index.php?inc=produ ... 9&katid=59 .

Moje pytanie jest następujące: Czy jest sens dokładania ( i wydawania pieniędzy ) dodatkowych 1024 mb; czy będzie jakaś zauważalna różnica w działaniu windowsa, programów i gier ?


(system) #2

Z windowsa Visty napewno,Gry bardziej konfortowa rozrywka,wieksze minimalne FSP w grach lubiocych duza pojemnosc RAm tak jak G3,jak niebedziesz zmienial platformy przez najblizsze 1,5 roku to jest sens.

Po dokupieniu nastepnej pary pamieci niezapomnij ustawic 2T na pamieci zamiast 1T .


(system) #3

Jeżeli chodzi o Viste to jest to oczywiste, przynajmniej dla mnie :wink: Ale mnie interesuje tylko XP.


(Daniellasek) #4

wg mnie to zależy w jakie gry grasz i co robisz na kompie jeśli Ci wszystko chodzi płynnie to moim zadaniem teraz nie ma co kupować, bo tylko trochę przepłacisz, kiedyś jak bedzie trochę gorzej wszystko chodziło to dokupisz ten 1GB ale jeszcze w mniejszych kosztach. Ale to jest tylko moje zadnie.


(system) #5

Aktualnie to nie gram praktycznie w ogóle, za słaba karta graficzna. Kompa używam głownie to przeglądania stron, rozmów, odbierania maili, sciągania. Może faktycznie na tą chwilę nie warto zmieniać. Tym bardziej, że moja płyta obsługuje max 400 MHz - jak już zmieniać to np. na 633,800, ale to sie wiąże ze zmianą płyty głównej.


(Arcin11) #6

To nie ma sensu kupować pamięci.

Wydaj ta kase na nowa karte graficzna.


(system) #7

Karta będzie dzisiaj, najpóźniej w poniedziałek :slight_smile: