Domena i Hosting :)

Witajcie :smiley:

Mam pytanie :stuck_out_tongue: robię to po raz pierwszy więc proszę o wyrozumiałość

Czy na ovh.pl na prawdę płacę 12,20 zł za domenę .pl i cieszę się domeną .pl przez rok ?

I drugie pytanie Czy domena z ovh.pl i serwer www z xaa.pl dobrze ze sobą będą działać ?

I trzecie pytanie czy od razu będę miał jak podepne domene pod serwer (czy tam odwrotnie :P) coś takiego że jak wejdę w jakoś podstronę to będzie www.twojastrona.pl/podstrona.php a nie zawsze www.twojastrona.pl na kazdej podstronie ?

tak tak tak

Płacisz za domenę i hosting. Z tego co widzę wychodzi najtaniej ponad 100 zł za rok.

Lepiej jest tutaj:

http://prot.pl/hosting/seria-k-oraz-da

Pozdrawiam.

Nie :slight_smile: Przecież domena 12 zł i serwer www na xaa.pl 36zł za rok (+ vat :))

12 zł przez pierwszy rok, potem 54.90PLN Brutto

Osobiscie szczerze polecam ten host : http://vipserv.org/p.php?angel

Moje domeny sa tam zaparkowane od 4 lat i nigdy nie mialem zadnych problemow.

Podchodza do swoich klientow indywidualnie, a na kazdego emaila odpowiadaja w przeciagu 5 min lub szybciej i to wyczerpujaco. Ceny ? sam wybierz na ile Cie stać.

Dodam, ze konto posiada doslownie wszystko czego potrzebujesz do obslugi swojej strony (BazyMySQL, Autoinstalacje oprogramowania, Statystyki serwera www, Ustawienia PHP, Kopie bezpieczeństwa i wiele innych - sam zobacz.I to wszystko bez zadnych reklamy - Acha, dodam ze nie jestem ani ich pracownikiem, ani znajomym.

michm4 , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, dokładnie mówiący o problemie. W przeciwnym razie tema zostanie usunięty.

:wink:

Wszystko będzie działać, jeżeli podepniesz domenę pod serwer i ustawisz odpowiednio DNS-y. :slight_smile:

Jeśli chodzi o domeny to najtaniej z polskich firm ma chyba głowanet, zaś z hostingów SMS dobra cena/jakość mogę polecić host-sms.pl, jednak uważam, że lepiej zapłacić przelewem i nie brać hostingów, które są głównie pod użytkowników SMS- są znacznie droższe.

Przelew 20-paru złotych na rok to chyba nie problem, a tak trzeba zapłacić ponad 4 dychy, żeby mieć hosting o gorszych parametrach.