Domena na home.pl

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem domeny na home.pl ale mam kilka wątpliwości ponieważ robię to pierwszy raz.

Czy jeśli kupując domenę czyli nazwę muszę też wykupić miejsce na serwerze?

Za nazwę którą wybrałem przyszło by mi zapłacić 6,00zł czy to za samą rejestrację czy to już są koszty miesięczne?

Konto na serwerze www. home.pl jest kontem płatnym test.14 dni , odzielnie opłacasz za domenę i oddzielnie za miejsce na serwerz czyli za www. są tama teraz jakieś promocje ale dotyczy to chyba pierwszego miesiąca użytkowania a opłata roczna wynosi coś około 300zł.

Masz alternatywę na http://www.strefa.pl tam możesz założyć platne jak i bezpłatne konto http://www.-(1g miesięcznego transferu i 15g rocznego)róznica między płatnym a bezpłatnym jeżeli chodzi o domeny to ta że na bezpłatnym w domenie musi znajdować się wyraz “strefa”.

Dodane 05.02.2011 (So) 9:20

Jeżeli jesteś zainteresowany to tutaj masz konta łatne jak i bezpłatne:

Płatne:

www.nazwa.pl

www.strefa.pl

www.prohost.pl

www,home.pl

www.neteasy.pl

www.hekko.pl

bezpłatne:

www.republika.onet.pl

www.hosting.osemka.pl

www.prv.pl/hosting

www.strefa.pl

www.yoyo.pl

www.cba.pl

rumot59 , kolega pytał o domenę a nie o hosting.

swexed, możesz kupić samą domenę - nie musisz brać hostingu.

Inna sprawa, to home jest zwyczajnie drooooogie!

-Możesz kupić w promocji za grosze, a potem na przedłużeniu Cię skasują ze hej.

A po zakończeniu okresu promocyjnego i tak będziesz musiał przedłużyć (oczywiście jeśli będziesz chciał zatrzymać domenę) - inaczej nie pozwolą Ci na przeniesienie jej do tańszego rejestratora. -->> czytaj regulamin!

Czy nie lepiej skorzystać z oferty np. MasterNet ? -są o połowę tańsi od home.

Potwierdzam, home.pl to jeden z najdroższych cen domen… ludzie łapię się na promocje a potem jest lament.

masternet to tanie domeny, sam się przeniosłem tam.

Szczerze mówiąc poleciałem na kasę podejrzewając w tym jakiś haczyk. Prawda jest taka, że szukam czegoś na początek taniego.

Co do hostingu chciałem zapytać co sądzicie o hekko tutaj wyżej pan rumot59 podrzucił informację. W ofercie EasyPack płacę 43,05 zł z góry za rok ew. za pół.Według tej listy ma na prawdę masę funkcjonalności i jeśli opłaca się rocznie to dostaje się domenę gratis na rok. Teraz chciałem zapytać czy udało mi się wszystko doczytać. Płacę 43zł i mam tak jakby 2 w 1? Korzystał ktoś może?

Przedłużenie na kolejny rok w Home, domena .pl 121.77