Domena w az.pl

Witam. Chcę zarejestrować domenę .pl w az.pl. Wiem, że na początku domena jest za darmo, lecz po jakimś czasie ( po jakim?) trzeba zapłacić(ile?). Jak wygląda płacenie? Czy mogę z tego zrezygnować? Czy osoba prywatna też może zarejestrować za darmo domenę?

W az.pl jak się zalogujesz dostaniesz własne konto w którym sam sobie ustawiasz i kupujesz co chcesz… doładowujesz konto itp… ;]

Apropo opłaty to zależy jaka jest teraz promocja na domene .pl ;] Obecnie zdajsię można zarejestrować 3 domeny .pl za 0zł ;] To jest opłata za 1 rok czyli za rok będziesz musiał zapłacic normalną cenę odnowienia która np w tej chwili wynosi 99zł za rok ;]

Czy mogę zarejestrować domenę .pl na próbę i jeśli moja strona się rozwinie to ją przedłużyć, a jeśli z niej nic nie wyjdzie to nie przedłużać i nic na tym nie stracić?

Dokładnie ;]

Ale najlepiej domenę kupować dopiero wtedy jak będziesz miał całą stronę już zrobioną :slight_smile:

o dziwo wygląda na to, że nie robią problemów z uzyskaniem AuthInfo, więc sytuacja bardzo komfortowa :slight_smile: